Најлоши професори

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Тања е срце!
Абе сите испаднаа супер, дури и Глобочка накрај ми пиша 5 а ни една петка немав цела година добиено!
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Што и фали на Тања??? Баш е срцка! Од Македонка е милион пати подобра!
 
Член од
22 јули 2006
Мислења
1.265
Поени од реакции
36
Немојте да се налутите од коментаров, ама Тања е добра само за тие што се од нејзин клас, а кон другите се однесува ко кучка. Ова е мое мислење, за вас не знам.... А иначе Пацка и не е баш лоша, баш мислам дека е многу добра професорка, но многу добра во однос на предавање, а во однос на однесување........ си знаеме ние во Корчагин нели? :lud:
 

NaTaLi

BabaSera pod Ste4aj
Член од
22 април 2006
Мислења
1.061
Поени од реакции
17
Abe casot kaj Paci e cas so najvise emocii od strana na ucenicite. Strav, blaga napetost, olesnuvanje, custvo na vina, srekja....abe site moguci emocii :pos: Ali zatoa biologija najvise znam, sea na odmor vidov kruglousta, i cela lekcija za kruglousti ja raskazav. :pos:
 
Член од
22 јули 2006
Мислења
1.265
Поени од реакции
36
Единствената причина зашто не го мразев биологија часот со Пацка ти е заради тоа што се заебаваше секој час. Многу јака ствар, никој не е ко неа за такви работи. Мене лично многу ме смееше, ептен! :pos2: :pos2: А иначе во право си тоа дека од нејзе многу научивме
 

Dragana <><

Daydreamer
Член од
18 јуни 2006
Мислења
1.130
Поени од реакции
8
Capo Kapistec напиша:
Znaci samo ovie od Boris pisuvaat na temava ejj. Kakvi grevcinja ste vie sto vi pravat kletite profesori tamu.
Ej samo da ne sum slusnal nekoj losh zbor za Dusica sociologija! Moj coek e!
Duska dusata mi ja izvadi. Prva ocenka mi bese 1 kaj nejze. Edvaj go
popraviv. Me isprasa najmalce 7-8 vo godinata i edvaj na kraj mi stavi 5. Mnogu ja mrzam.:pop: Ali kako se oblaka.......
A Snezana:nerv:....Za nejze nisto dobro:nenene: ....Na cas usta ne zatvara. Na toj cas ako ne zaspies nema koga. Ama koga ke se razvika. Lele Lele :ija:

A Mirce vi predaval li? Zakon covek. Kaj nego amin popravanje ocenki.
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Ne ja znaete vie Ruzica biologija od Gorgi pa da vidite so e zamor ili Cece fizika!! Fala bogu se otarasiv od niv!!
Vie ne go znaete Stojce pa da vidite kako polagaat ciganite koj se od negov klas: Ima edno palica i si ja vika Mirko, ke ja zakluci salata i gi drvi od kutek!
 
Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11
Buci напиша:
Bogdanka Rilboy Rilkovaaaaa!!!!
kakov idiot e ovaa zena imam sreka sto nema da mi predava ne sum ekonomski smer,ama sestra mi zaasto ke se zapise u boris ako i predava na ekonomiski smer go naebavme i dvete!cela moja familija e zarckana smrtno so familijata na Rilkova taka da...:toe:
inace profesor/ka u Boris sto dosea mi predavale i sto najvise gi mrzam se:
Vlado Grncarov (Osnovi na Pravo i Ustav)
Mirjana Taskovska (Makedonski) i Duska (Sociologija)
UFFF kako me kurcat ovie trojca...da mozam site trojca u gepek bi gi stavila i na plostad bi gi zapalila!!!!!:duel:
 
Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11
Dragana <>< напиша:
Duska dusata mi ja izvadi. Prva ocenka mi bese 1 kaj nejze. Edvaj go
popraviv. Me isprasa najmalce 7-8 vo godinata i edvaj na kraj mi stavi 5. Mnogu ja mrzam.:pop: Ali kako se oblaka.......
A Snezana:nerv:....Za nejze nisto dobro:nenene: ....Na cas usta ne zatvara. Na toj cas ako ne zaspies nema koga. Ama koga ke se razvika. Lele Lele :ija:

A Mirce vi predaval li? Zakon covek. Kaj nego amin popravanje ocenki.
ako ima podobar coek od nego ja glavata na trupce ja stavam.3 meseci na cas ne mu idev se na se a moze i poise i na kraj 3 ka,a nemav ni tertratka po matematika,neznaev ni sto ucime,!zlato coek kako poprava ocenka toa e cudo a baska i nikad ne zapisuva...:pipi:
 

KaiTekk

R&B boy
Член од
17 март 2006
Мислења
1.045
Поени од реакции
22
да ти ебам професорите одвратни копилиња што немаат манири го изгубиле секое чувство за добрина и во нив е оставена само горчина од бедниот живот што го живеат без љубов и ништо друго што е добро на светов.
пацка - реинкарнација на ѓаволот која никогаш не вкусила љубов и се соочува со горчината на животот кој нема никогаш да и даде ништо добро.
еден ден ќе и се одмаздам.....незнам кога ама ќе и се одмаздам за се што ми прави....
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
paaa dobrooo aj jas kje frlam dve tri kletvi za nevena sociologija u orce sto predava...nema da ja pcujam posto nejkam da trosham vreme na nea...ziva srekja sto nema da ja gleam u 3ta...golubarka edna gadna...
 

Ѕвер

Перфекционист
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.223
Поени од реакции
28
Богами Рилкова од Борис, дефинитивно најдебилна професорка у свет.Ваљда нема мене да ми предава:vozbud: , а ако ми предава :pishtoldz
 
Член од
11 ноември 2005
Мислења
316
Поени од реакции
6
smizlicka напиша:
kakov idiot e ovaa zena imam sreka sto nema da mi predava ne sum ekonomski smer,ama sestra mi zaasto ke se zapise u boris ako i predava na ekonomiski smer go naebavme i dvete!cela moja familija e zarckana smrtno so familijata na Rilkova taka da...:toe:
inace profesor/ka u Boris sto dosea mi predavale i sto najvise gi mrzam se:
Vlado Grncarov (Osnovi na Pravo i Ustav)
Mirjana Taskovska (Makedonski) i Duska (Sociologija)
UFFF kako me kurcat ovie trojca...da mozam site trojca u gepek bi gi stavila i na plostad bi gi zapalila!!!!!:duel:
полагав у 1ва година кај Грнчаров, али закон човек е

КОМУНИСТА ДО ДАСКЕ
 
Член од
20 август 2006
Мислења
22
Поени од реакции
0
Ouch

Sith_Lord напиша:


Ако мислиш на Пацка од Корчагин, многу полоша варијанта е да ти се падне Петранка по историја. Погрда, зла и одвратна кучка не се појавила во целокупната историја на македонското образование. Фала к*рцу што завршив.

Sith
:nenene:A uste polosa varijanta: Dvete u ista godina + Globochka. Nesakam niedna da vidam. Petranka e kako goblin u facata. :ija: Fakam uplav stom ke gi vidam. Ke bidat horori ovaa godina:pishtoldz aj jas....:nesum: pa posle...:pop:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom