Најлошите филмски сцени

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.267
Поени од реакции
5.936
Има некаде една година од кога прв пат се сретнав со Roоm и ево неделава на фб,па на кајгана порталот, па еве и овде на форумов почна да се пишит за недефинираново нешто. Иначе понедефинирано нешто од Room е онај филмон со гумата сериски убиец,среќа го заборавив како се викат.
 

Darling

uwu
Член од
5 јуни 2009
Мислења
9.357
Поени од реакции
15.726
^Висо се чита/изговара :D и кој си го преснимал гласот? Висо?

Инаку има на машинма јутјуб каналот за гејминг што е Томи Ви-Шоу во кој што игра игрици типов. 5 минути гледа во земја,во небо,во патики не знае што да прави :pos: Сериозно ми изгледа како ептен кул типче.
И очигледно се приметува дека човекот не е способен за емоции покажување.
Мене и како таков специфичен ми беше интересен во филмот али овие другиве особено женскава ептен отепани беа.

Најјака линија во цел филм...уствари не може само една да се каже али една од подобрите е кога (внимание спојлерс ахед)
сака да се убие и онака бездушно како да е everyday job вика I'm fed up with this world.

Рацете во воздух кога ги крева на оваа и You're tearing me apart Lisa-EPICNESS OVERLOAD :pos:

А ја па уште спојлери ставам за филм што е излезен пред кој знае кога и е меѓу најлошите во историја а ја со спојлериве го направив дарк кнајт
:pos:
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Kao demek site shto gi postirate scenite, vsushnost ste gi gledale i filmovite? <3

Demek ne ste pishele na youtube "worst movie scenes ever, so i can impress my interweb buddies with my depth knowledge for movies in general"

Treba so nekoj kriterium, barem da se mainstream filmovi, i glupi sceni vo niv, a ne nekoi iminja na filmovi na koi im se chudam i teshko mi e da gi chitam <3

while on the subject:

 

Darling

uwu
Член од
5 јуни 2009
Мислења
9.357
Поени од реакции
15.726
Kao demek site shto gi postirate scenite, vsushnost ste gi gledale i filmovite? <3

Demek ne ste pishele na youtube "worst movie scenes ever, so i can impress my interweb buddies with my depth knowledge for movies in general"

Treba so nekoj kriterium, barem da se mainstream filmovi, i glupi sceni vo niv, a ne nekoi iminja na filmovi na koi im se chudam i teshko mi e da gi chitam <3
Демек, Стар Трек не го знаеш и тешко ти е да го читаш :D

Ај пробај сеа
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.331
Поени од реакции
12.306
^Висо се чита/изговара :D и кој си го преснимал гласот? Висо?
Да да, eве провери го трејлерот ќе видиш дека не касни ништо, но во завршниот производ, гласот му е сниман башка. :D

 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Овде треба да иде The Hunger Games, онака цел филм од почеток до крај, буквално.
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.625
Поени од реакции
5.711
Секој сцена со млатење од стар кинески или амерички филм е катастрофа сама по себе. Слушаш звук на удар во дрво а на типот ногата на 1 метар од противникот. :facepalm:
 
На врв Bottom