Најлошите филмски сцени

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.728
Имаме тема за најлоши филмови, ама таму и немаме некој простор да си кажеме кои сцени особено не воодушевиле со тоа колку биле лоши од аспект на глума, реплика, ефекти итн итн. Чепкајќи вчера по YouTube најдов еден куп такви, меѓу кои најмногу се смеев на сцените од The Room. Епик!!!

Oh hi Mark! :pos::pos:


Значи од каде да почне човек. Типов што е главна улога е цар, полош актер да немам видено, сликава касни, глумата сачувај мајко, сценографијата ЕПИК!

Имам и бонус три сцени од филмов.

YOU ARE A LION. I NEARLY HITCHOO. YOU ARE A TEAR IN MY APARTMENT, LISA.:pos::pos:


И триста неповрзани реченици и дијалози во една сцена од 30 секунди.


Како и ова:


Ова во Милениум да го даваат идам, ма колку сака нека е карта. Страва од сцени се ова!

Бујрум повелете, кои сцени ве насмеале од што биле мизерни.:)
 

Max Legend

The black swordsman
Член од
27 септември 2010
Мислења
4.339
Поени од реакции
6.477
Го гледам насловот и таман да стаам клипови од Да рум рокенрола ми ги дрпна.

Ај ќе видам да најдам нешто друго.


Не е толку лошо колку што е over the top.
 

Max Legend

The black swordsman
Член од
27 септември 2010
Мислења
4.339
Поени од реакции
6.477
--- надополнето: 8 септември 2012 во 12:42 ---
Ви го претставувам Birdemic,филмот е една огромна лоша сцена.Оваа година ќе има продолжеток.

 
Член од
5 јуни 2012
Мислења
4.820
Поени од реакции
5.967
Најлошата тепачка :ROFLMAO:
Da fuq did i just watch?
--- надополнето: 8 септември 2012 во 12:55 ---
3 минути втф. Џабе потрошен интернет.

Барање до RocknRolaa да не дозволи поставување делови од индиски филмови.
 

Eddard Stark

Lord Snow
Член од
25 ноември 2009
Мислења
1.220
Поени од реакции
2.540
Coincidentally, и јас вчера скапав на youtube потсетувајќи се на сцениве од The Room. Филмов е култен, мислам дека не може ни да се опише со зборови, едноставно мора да се погледне. Па намерно да пробаш толку лош филм да направиш не е возможно. Се уште се смеам како луд на некои сцени.

Компилација на "најинтересните" моменти, кои сепак не можат во целост да прикажат колку е филмов...хм, немам соодветен епитет, a fucking abomination...не, не е доволно.

 
T

Tetro

Гостин
дали насловот на темава е утнат малце или не, муабетот го сфатив за филмски сцени кои ви оставиле впечаток некој

 
Член од
23 декември 2011
Мислења
980
Поени од реакции
1.365
Рајан О'Нил глуми за оскар

Ама додуша го разбирам човеков, и јас истата реакција ја имам кога излагам од мексичкиот и се обидувам патот дома да го најдам.
--- надополнето: 8 септември 2012 во 15:17 ---

Торго го заборавив
 
На врв Bottom