Најлошата игра која сте ја играле?

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.466
Поени од реакции
10.169
Дота мота воф...тие се најлупите игри :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
1 јули 2010
Мислења
58
Поени од реакции
7
Ја играта не ја играм за графиката, но секако е важно и да има добра графика.
 

MikiZulum

Tип-Топ
Член од
29 ноември 2009
Мислења
87
Поени од реакции
2
Heroes of might and magic ,како шах со цртани ликови ми изгледаше (некој од првите делови беше таа шо ја пробав да ја играм оддаамна)
Шо ти е бе па HMM е една од ајдобрите трн-бејз стратегии на сите времиња ??????
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.403
Поени од реакции
28.373
Шо ти е бе па HMM е една од ајдобрите трн-бејз стратегии на сите времиња ??????
Најдобра за тебе...него му е најлоша....негов вкус.....
моја најлоша игра Сериозни Семац и Револт....
 

MikiZulum

Tип-Топ
Член од
29 ноември 2009
Мислења
87
Поени од реакции
2
Најдобра за тебе...него му е најлоша....негов вкус.....
моја најлоша игра Сериозни Семац и Револт....
Мислиш на Револт онаа со количките на батерии......... мене ми беше баш кул, исто како и Ролкејџ 2 ТОП
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
Godfather, не дека е лоша, али кога на пазарот ја има Мафија, who even cares about Кум??

ако сумираме има многу бедотии од игри кој сум имал можност да ги пробам, еве најново да ја спомнам, Ghost Warrrior.

Resident Evil е срамно да се спомене во ваква некул тема... стварно не е у ред.
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.865
Поени од реакции
6.375
Шо ти е бе па HMM е една од ајдобрите трн-бејз стратегии на сите времиња ??????
Смешни луѓе:nesvest:...не една од најдобрите, нека биде и НАЈДОБРА на сите времиња, ај донт гив а шит.....најлоша игра шо сум играл, точка.:toe:
 
Член од
6 јуни 2009
Мислења
3.094
Поени од реакции
445
моја најлоша игра Сериозни Семац и Револт....
А затоа ти беше смешно онде во другата тема кога ја спомнав „Сериозен Сем“. Како и да е лош ти е изборов. Игрите со добри во најмала рака.
Барем да кажиш зошто?


Смешни луѓе:nesvest:...не една од најдобрите, нека биде и НАЈДОБРА на сите времиња, ај донт гив а шит.....најлоша игра шо сум играл, точка.:toe:
Вака сега. Ова е форум, не е фејсбук, па добро ќе биди и да го аргументираш твоето мислење. Не е темава кажи го насловот на играта и ајт бегам. Така само бодиш в очи.
Игрите ги немам играно (ама имам гледано кај што играат), ама знам дека многумина ја сметаат за една од најдобрите во жанрот. Очигледно е дека ти не го сакаш ни жанрот, ниту било какви игри на табла (го спомна шахот). Веројатно не си упатен во жанрот, па незнам колку можиш да дадиш мислење како што треба. Ако неможеш да дадеш мислење како што треба, подобро не го пишувај ни наслот, на никој не му гајле дека не ти чини играта: „Јас ја сакам, Ти ја неќиш, ме боли quro“.
А ако си упатен во жанрот, слободно кажи што, зошто, како.
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.403
Поени од реакции
28.373
А затоа ти беше смешно онде во другата тема кога ја спомнав „Сериозен Сем“. Како и да е лош ти е изборов. Игрите со добри во најмала рака.
Барем да кажиш зошто?
Сериозен сем во другата тема смешно ми падна зошто претходно правме муабет за обезглавените и крфта што лета за разлика од Снајпер играта и затоа ми падна смешно...А серизен сем не ми се свиѓа зошто е премногу детска и глупа графика брзо се и зошто тогаш морав да си ја купам многу ми ја фале и зажалив за парите и затоа не ми се свиѓа...Револт не ми се свиѓа од Х причини...сум играл многу подобри игри и таа ми изгледа најлошата...:toe:
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.141
Поени од реакции
5.894
Сериозен сем во другата тема смешно ми падна зошто претходно правме муабет за обезглавените и крфта што лета за разлика од Снајпер играта и затоа ми падна смешно...А серизен сем не ми се свиѓа зошто е премногу детска и глупа графика брзо се и зошто тогаш морав да си ја купам многу ми ја фале и зажалив за парите и затоа не ми се свиѓа...Револт не ми се свиѓа од Х причини...сум играл многу подобри игри и таа ми изгледа најлошата...:toe:
Ако Serious Sam ти е детска ти имаш проблеми со распознавање на ESRB. SS е СТРОГО забранета за деца поради преголемото насилство што го има. А ако ти е глупа графиката играј ја HD верзијата.
Исто така за твоја информација SS ја сметаат за една од најлегендарните FPS игри на сите времиња, заедно со Half-Life, Doom и уште неколку, така да коментаров не ти е на место.
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.403
Поени од реакции
28.373
Ако Serious Sam ти е детска ти имаш проблеми со распознавање на ESRB. SS е СТРОГО забранета за деца поради преголемото насилство што го има. А ако ти е глупа графиката играј ја HD верзијата.
Исто така за твоја информација SS ја сметаат за една од најлегендарните FPS игри на сите времиња, заедно со Half-Life, Doom и уште неколку, така да коментаров не ти е на место.
Ама кој ја смета?Другите нели?Јас ти зборам дека е за мене најлоша од сите игри што сум ги играл....
 
Член од
24 март 2011
Мислења
23
Поени од реакции
0
Dead Space-ja mrazam poso e fantazija
 

Kajgana Shop

На врв Bottom