Најдосаден DotA херој

Член од
14 декември 2008
Мислења
1.709
Поени од реакции
126
Варлок, шо треба да пази 4цата негови другарчиња да бидат безбедни, обезбедени со лечење, вардс и шо ти уше не :)
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Пример, одаш со кунка на страна, и едноставно си стоиш и си ги гледаш криповите, понекојпат пробуваш да направаш денај, ама кунката сам си прави оти има 130 демиџ, го удараш противничкиот херој кога оди да удри крип и тоа.

НО, подоцна доаѓа досадниот дел!

Од 20 минута натаму, ако играш turtle стратегија, сите си фармаат, ти си стоиш позади нив случајно некој ако дојде да ги ганка да пуштиш инферно, баундс и слоу. Може слободно да го пуштиш на follow херојот и да одиш да јадеш : )))

Пушер вика.. еднач играјах варлок 5 пати по ред, заспав на последната : )))
 
Член од
26 декември 2009
Мислења
83
Поени од реакции
0
Najdosaden heroj spored mene e rikito... Ne vikam deka ne moze da owna, moze i toa kako !!! Ama nekoi noobci sto cekaat site da odberat heroi pa oni posledni riki(c)maru da si go zemat mn me kurcat !!! :nenene: A i ne treba da bides nekoj dotas so sedi 24/7 da igras heroj sto e celo vreme nevidliv (osven koga mava) i da farmas dodeka ne isfarmas diffusial/malestrom/radience (ili koj kako go igra).... Inace vaka nema dosadni heroi ako znaes da gi igras :D
^e ajde de ^
 
Член од
8 јануари 2010
Мислења
52
Поени од реакции
1
Мене прилично досадни ми се тракс, дрво и трол, ама ни приближно колку што ми е дарк сирот. Едноставно не го можам тој херој.
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
21
Поени од реакции
0
Chen,zavisi ne e do herojot do partijata e zavisi kako se odviva.
 

Fatal

Почетниче
Член од
23 ноември 2008
Мислења
110
Поени од реакции
7
Мене најдосаден ми е Зевсот.Прва,втора,прва втора,улти,(arcane ring).......да ти се смачи од прицкање :toe:.
 
Г

Господ

Гостин
Crystal...не можам да ја опишам агонијата кога го играм херојов.
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
18.457
Глупа е темава, се е релативно али ако морам да издвојам еден тоа е Висаж.
 

Ceci0

Captain
Член од
20 јануари 2011
Мислења
334
Поени од реакции
208
Дрво, Гондар, Урса, Дарк сеер
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.291
Поени од реакции
12.645
гледам никој не сака да биде бејбиситер ,ама на некои може тоа им е интересно
иначе најдосаден ми е.....снајпрот и други херои со само 1 магија или само кликаш без да се потрудиш како луна(You press the I win button)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom