Најдосаден DotA херој

Член од
15 октомври 2009
Мислења
249
Поени од реакции
16
кој е ? :nesum:

според мене... Дрвото .. само задња има. друго нишо нема :kez:
 

NeutroN-MkD-

HealthlesS^
Член од
28 април 2009
Мислења
257
Поени од реакции
6
shto zboris be? drvoto e eden od najdobrite timski heroi lawl... kako osven krajna nishto nema... moze da te spasi so nevidlivost(do drva ako si so 2ra mislam bese)... nema potreba od wards timot da kupue on ima spell i armorot malce ti e so regen ?:pop:
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
shto zboris be? drvoto e eden od najdobrite timski heroi lawl... kako osven krajna nishto nema... moze da te spasi so nevidlivost(do drva ako si so 2ra mislam bese)... nema potreba od wards timot da kupue on ima spell i armorot malce ti e so regen ?:pop:
Добро му кажа... 4 во секунда се лечи со арморот,има невидливост,можност за гледање невидливи,и корен ( со рефреш орб им нема спас ) најдобар тимски херој :)
 

ristov123

Thunder-Warez Staff
Член од
2 септември 2009
Мислења
46
Поени од реакции
0
Најдосаден херој според мене е Гоблинот познат како минар:)Само мини поставува,нема ни демиџ ни ништо.!
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Најдосаден херој според мене е Гоблинот познат како минар:)Само мини поставува,нема ни демиџ ни ништо.!
Ахахах :)

Абе да направиш Ultra-kill со мини, како може тоа да биде досадно?
Ако некој е досаден, би рекол дека е Тролл, влагаш и убиваш се.
Или влагаш и гинеш.

Друго нема.

Прилично монотоно.
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
За мене најдосаден херој мислам дека ми е Ахе..
Знам дека е ного јак, ама много ми е досаден овој херој ...
секоја дота што ке ја играм само Axe бират:nerv:
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
17.790
Поени од реакции
28.159
Дрвото е ѕверско бе.. имаш 70dmg oд старт. И ОК магии има, невидливоста помага, 12 армор и крајната.
Ѕверски е. Обожавам да го играм.
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
288
Поени од реакции
9
Mene licno najdosaden i najglup heroj na dota mi e gondar. Ednostavno mrazam da igram gondar i mrazam koga e od kaj mene poso samo WW i kradisi ubistva so Toss. Edinstveno nesto korisno mu e track.
 

Blackout

An emotional retard
Член од
14 мај 2009
Мислења
1.690
Поени од реакции
451
Dwarven Sniper
Дали оти почнав со овој херој да играм и беше првиот онака што го научив,ама ептен досаден ми е.
Магиите му се монотони ептен.
И траксот е досадна за играње, само прва и втора и се активни,ама многу е јака :pipi:
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.744
Поени од реакции
1.845
Dwarven Sniper
Дали оти почнав со овој херој да играм и беше првиот онака што го научив,ама ептен досаден ми е.
Магиите му се монотони ептен.
И траксот е досадна за играње, само прва и втора и се активни,ама многу е јака :pipi:
^ Прв пат глеам девојка да игра дота:-D
 

bounty_hunter

Фатенко
Член од
13 октомври 2009
Мислења
1.268
Поени од реакции
321
Chen не можам да го поднесам....ем спор, ем треба со неутралци цело време да се драпаш за да го набилдаш.
 
На врв Bottom