Најдосаден DotA херој

Член од
19 јануари 2011
Мислења
87
Поени од реакции
3
Најдосаден херој според мене е тоа виспата. Дај жити се, што прави, и што магии има виспата?
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.352
Поени од реакции
788
Најдосаден херој според мене е тоа виспата. Дај жити се, што прави, и што магии има виспата?
Ако мислиш на Виспот така? ДЕФИНИТИВНО најдосаден од сите! Што е фората со херојот бе! Посрање Icefrog не можел да измисли. Единствено што ми се допаѓа е тоа што се поврзува со други и може да ги станува додека е таков.
 
Член од
19 јануари 2011
Мислења
87
Поени од реакции
3
Да, на Виспот мислам. Добрата работа е телепортот само и мувмент спид што дава. Дај да отвориме петиција да го мајнат :)
 
Член од
13 април 2009
Мислења
113
Поени од реакции
2
Најдосадни според мене : Ezalor - mnogu slabokrven,Meepo - мн време му треба да се разјача..и онака пак е тапа,Tauren Chieftain - ова е килер? ја со дагон го играм и пак убиства некако правам...,Wasp - мразам подршка да играм , и сите останати тимски херои ...
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.620
Поени од реакции
14.905
Guardian Wisp. Најтапа херој....
 
Г

Господ

Гостин
Да, на Виспот мислам. Добрата работа е телепортот само и мувмент спид што дава. Дај да отвориме петиција да го мајнат :)
Не може бе го обожавам тој херој ја :) ,у комбо со било кој carry се божанствени.

Иначе освен Crystal шо ја иам спомнато агонија ми создаваат Rhasta,Goblin,ES,Puck,Tauren,Visage,Chen,Jakiro.
Ги мрзам и хероите кои First you freefarm in jungle for 30 min. Then you go right click opponents -.-
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
1.709
Поени од реакции
126
Единствен досаден херој во играта е трол, затоа што херојот е говно, фармаш 30минути искачаш, десен клик улти и сам тепа -.- Виспот е многу интересен херој и е одлично комбо со секој станер, да не збориме што се дешава кога висп и свен се на ист лејн....
 

insence

VendettaQ
Член од
30 јануари 2011
Мислења
193
Поени од реакции
12
Guardian Wisp. Најтапа херој....
За досаден можеби е ,ама за слаб далеку од слаб е
можеби не знаеш да го играш до тоа е.

ОН: Мене најдосадни ми се Кентаур и Спектре.
 
Член од
3 јуни 2010
Мислења
12
Поени од реакции
0
на мене најдосаден ми е Виспот и тој ФЕНИКСОТ xD посебно виспот не го поднесувам
 
На врв Bottom