Најдобар женски вокал

Член од
7 ноември 2010
Мислења
123
Поени од реакции
28
Можда ја има на претходниве страни...Инаку ова е нешто ненормално. :)
 
Член од
6 декември 2011
Мислења
2.027
Поени од реакции
3.357
aneta.jpg

Девојката има најубав глас од сите што сте ги набројале до сега. Па и Македонка пред се подршка за нашите, а ако остани простор тогаш тугите.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom