Најдобар женски вокал

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
Tarja Turonen-Nightwish:music3:
ако згрешив прифакам да ме распнете на Крст
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
A најдобра метал вокалистка е Angela Gassow oд Arch Enemy :music3:
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
аха не е лоша но сепак Tarja закон и мислам дека доволно коментирам ја си ја сакам Тarja
 

MSV

Член од
24 март 2005
Мислења
2.423
Поени од реакции
38
Goddess of Chaos напиша:
A најдобра метал вокалистка е Angela Gassow oд Arch Enemy :music3:
Не би рекол....
Незнам колку си запознаена, со дешавките во врска со неа и бендот....:wink:
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Нора Џоунс, Трејси Чепмен, Ејми Ли, Арета Френклин и тако то.
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
MSV напиша:
Не би рекол....
Незнам колку си запознаена, со дешавките во врска со неа и бендот....:wink:
Сум запознаена.
Нејзе ја кажав како најдобра метал вокалистка иначе Ејми Ли е најдобра бе :icon_cool
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
Goddess of Chaos напиша:
A најдобра метал вокалистка е Angela Gassow oд Arch Enemy :music3:
Е НЕ!!!!!!!!!!!
тоа е дефинитивно SABINA CLASSEN од HOLY MOSES!!!!!!!!!!!!:music3: :music3: :music3:
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
111
CopyOfDeath напиша:
Tarja Turonen-Nightwish:music3:
ако згрешив прифакам да ме распнете на Крст
тооооооооооооооооо!:music3::music3::music3:
И Ејми Ли исто.. закон се!:icon_cool
 

moTaro

Буљаш
Член од
17 ноември 2005
Мислења
1.476
Поени од реакции
9
Сандра Нашич од Guano Apes...

рибата знае да рикне, како што еден расен мажјак пеач не може.

Ставете ги у споредба, Сандра нашич и Роби Вилијамс.....

Има да го јаде, дури мислам и ако се степат ќе му е*е дете!

Закон Риба. Ја обожавам!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom