Најдобар другар

cinderella_

In love with you...
Член од
27 јануари 2007
Мислења
852
Поени од реакции
5
imam najdobra drugarka i mnoooogu mnogu si ja sakam.sekad e tuka za mene koa mi e najtesko i koa sum happy sekad ja spodeluvam radosta so nea....i ona znae deka u sekoe vreme da me pobara deka ke bidam tuka za nea!!!! imam mnooogu dobar drugar od klas(konecno po dolgo vreme nekoe masko da gleam ali onaka stvarno samo kako drugar) tipot e srcka ednostavno go obozavam.mn zrelo razmisluva,mi dava soveti,mi pomaga....abe najbolji e!mn si go postuvam:back:
 

Ivy_K

/
Член од
29 мај 2006
Мислења
1.206
Поени од реакции
16
Imam najdobar drugar i sum gorda na nego i blagodarna sto ne me izneveril i e sekogas so mene
 
S

Sasha

Гостин
Porano veruvav vo moite "naj"drugarki/i,no veke ne,imam nesto pobitno i poznacajno od gore navedenite,a toa e mojata Ljubov na mojot zivot i normalno so nego spodeluvam ama bas se!
 

Aylin Mujica

*Ţħë Şęxïĕşŧ Pėŗśõŋ Ąłįßę*
Член од
4 февруари 2007
Мислења
88
Поени од реакции
1
Jas si imam najdobri drugari i na niv sekogas mozam da im kazam se....I imam doverba u nih...Gi sakam mnogu i neznam so bi praela bez niv!
 

HungryWolf

Deep In Tha Forrest
Член од
30 јануари 2007
Мислења
793
Поени од реакции
4
ne deka nemam najdobri drugari na koi mozam da im kazam se ili da mi pomognat za bilo stho, normalno i jas bi go napravil istoto za niv, ama ednostavno imam izgubeno doverba i ne veruvam ama bash na nikogo, jebiga zivotot e surov
 

^^Mon4e

The sweatest thing
Член од
30 јануари 2007
Мислења
476
Поени од реакции
0
Imam edna najdobra drugarka sto si ja sakam kako da mi e sestra! A imam i uste dve onaka sto gi smetam za najdobri ali posle ovaa prvata. :)
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
па, баш најдобар другар во денешно време тешко некој да има... Имам другари/ки но сепак не се од оние нај нај, бидејќи тешко нешто да им се довери, но сепак и не ми е гајле ако нешто сум им доверил, па ако го кажат тоа на некој што не треба. :)
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
imaF najdobar drugar.... ama se preseli vo Kanada i sea site mi se najdobri drugari :P
 

JFK

Член од
9 март 2007
Мислења
966
Поени од реакции
52
Najdobar drugar, mi e samo eden so kogo sum vekje 12 godini ( a imam 18 )...
A za vistina dobri drugari gi imam 4-5 so koi mozham da spodeluvam raboti, no ne kako shto mozham so toj edniot :)
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
4ricata caircani :)
1. zup - ili turskot asker :) mnogu si go cenam ( p.s. narcis neviden )
2.esko - kelnerot saka da me ubie ( skorpija e i go cenam :)
3.ivco - sekogas e depiliran i mazen pajce go vikafme sea pumpac
i jas 4. ciki ili fiksonita :) ahahaha budala nezdrava

site sme vodni znaci :) 2 skorpii ribica i rak :)
 

bad_girl

The girl you can't have
Член од
21 февруари 2007
Мислења
216
Поени од реакции
4
имам најдобра другарка уште од кога знам за себе и тоа нешто во животот никогаш не ми недостигало зошто секогаш ја имам неа да споделам се што ми лежи на душа и многу си ја сакам еве едно киссче за неа од мене
 
Член од
25 јуни 2006
Мислења
759
Поени од реакции
10
AHAM...dvajca se. Ednata,prvata i najvazna e od Skopje, albanka, so mene ucese 8godini za vo sesto da se zdruzime i da staneme najdobri drugarki, a inace ic ne sme se druzele,sme se ignorirale. A vtoriot e od tetovo(tamu ucam) se znaeme 5godini, i bukvalno se si delime. Ali ipak taa od skopje poveke mi lezi na srce
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
da imam 2-3 ama epten dobri drugarki, samo tie mi se i nemam drugi sto bi mozela da gi narecam drugarki , se drugo se samo prijatelki i sl.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom