Најголема беља што ја имате направено

Mrs. Vedder

red cloud at sundown
Член од
12 февруари 2009
Мислења
984
Поени од реакции
66
Пред некоја година, на големиот одмор ги убедував сите од класот да му ја киднеме на Историја пошто немав книга фатено.Повеќето се бунеа али ги убедив некако.Проблемот беше што неможевме да избегаме 35 души од главниот влез, па им предложив да скокаме низ прозор.Ги спуштивме прво ташните па и ние по нив.Немаше многу последици освен што еден другар си ја скрши раката:pos:

Во основното, ми беше досадно на час и си играв со ножничка.Во меѓувреме стана муабет со другарка ми до мене дали поубаво ке и стои кратка коса, и ја зборувајќи и како што ќе и стои со ножницата тргнав накај нејзината коса, а таа се потргна некако и и одсеков поголем прамен од косата.После сакаше или не, мораше да ја носи кратка...
 

брицо

liverpool
Член од
22 мај 2009
Мислења
567
Поени од реакции
2
незнам има многу ама еднаш на школо со другарите имаше еден шкав и стојме така и викам виа шкафот само место зафаќа ја да го мааниме преку прозорецот и ние ни три ни четири го дигнаме а во тој момент професорката влезе во училница ама касно беше веќе шкафот ние го маанаме и така јас испаднав крив за шкафот и ме преместија во другиот клас
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.496
Поени од реакции
22.197
Завршувавме осмо одделеније и требаше полуматурска да праваме и моето одделеније не се слагаше со директорот на школото каде да се слави,ние сакавме едно место директорот друго место и ги собрав сите што беа осмоодделенци веќе 5 дена пред матурската и почнавме да штрајкуваме и се направи таква збрка што не само ние туку никој не сакаше да влезе во училиштето..Ехххх добри времиња беа тие...
 
Член од
9 август 2009
Мислења
3
Поени од реакции
0
go frliv ekranot od kompjuterot niz balkon :pos2::pos2: pa potoa sobirav pari da kupam nov :vozbud: mnogu bev iznerviran zatoa i go storiv toa :baeh:
 

Afro Samurai

Nicotine Desperado
Член од
12 август 2009
Мислења
83
Поени од реакции
5
На девојче му пукнав кондом наполнет со вода,од глава на сред час.
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.654
Поени од реакции
70.683
Hm ima mnogu:)
Da pocneme uste od vremeto koga bev kopilj. Mislam deka togasnata najgolema belja mi e koga mu ja frliv penzijata na dedo mi vo solja i pustiv voda:). Posle toa idat ograbuvanjeto na prodavnici (mislam ne cela prodavnica nego onaka neso za jadenje i se nadevam ne citaat nekoi dzandari:)), pa lani lapnav sal od Makedonija od eden sto sitkase pred salata Boris Trajkovski i me vidoa site specijalci i dzandari pa se mislev dali da begam i koga pocnaa da vikaat po mene go vrativ:):) i pominav nekazneto. Od skolo najgolema belja t.e. glupost sto sum ja naprail mi bese na cas po hemija u treta godina. Taa isprasuvase, ja bev dezuren i koga ja prozva edna moja drugarka (trup u u cenje:)) ja rekov deka e otsutna a ustvari taa si bese na cas. Na profesorkava i stana sumljivo i ja vikna klasnata i ovaa me izdade deka lzam. I od togas go jadev stapot do kraj na godina, posto hemija e profesorka poznata po svojata strogost i losotilak:)
 

Rooney's Temper

in front of Old Trafford
Член од
14 јуни 2009
Мислења
2.888
Поени од реакции
2.653
-Со жижици ја запалив малата тераса дома
- со топка снег а внатре камен, за 5 см. ќе му ја расцепев главата на забарот од моја зграда и тоа го гаѓав од кровот од 9-ти спрат
- фрлање вода на случаен минувач зимно време на -20 степени.*

*се однесува на период од пред 10 год. ::kesa: :)
п.с другото не е за кажување
И најлонот од кај тебе во соба... другото го знаеш и сам :pos2:
 

Chapstick

Сам свој психолог
Член од
7 август 2009
Мислења
2.986
Поени од реакции
311
Јас имам се качувано на црешата и од таму има да си на гаражата и од гаражата се маеех цреши у вецето на комшијата оти се го остава џамо отворен...Ама коо озреат црешите се јадри и темни какви дамки остават...и после се брачет ми го кривеа оти е попалав а јас помирничка...
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.805
Поени од реакции
3.058
пред едно 4 ,5 год ставив зејтин да се стопли на електричен шпорет,и некој ми заѕвони излегувам надвор,мајкаму на еден другар нешто ме прашување и се зазборев навлеговме у муабет едно пола саат и бидна што бидна си отиде.. се враќам во кујна отварам врата и што да видам , прст пред око не се гледа црно се дим.. горат висачите.. и јас со цел памет влегувам во тоа , и од што не се гледа ништо се сопнувам пагам си ја повредувам ногата.поча да ми се врти (сам бев) набрзина ги отворив прозорите и почнав да викам по помош. Бидна што бидна изгаснавме малку што беа запалени висачите димот цел ден се луфтираше... ѕидот беше црн , се беше усмрдено :P а таткоми ништо незнае .не беше дојден од работа .. и со мајками сме фатиле бриши се што можеш ѕидови,висачи,шпоретот.. да се ублажи штетата:P и кога ќе влезе да не падне у несвест... и доаѓа таткоми.. кога почна да вика..:P
сега кога и да излегувам .. по 5 пати проверувам дали е уклучена пеглата или шпоретот ..

Od ponovo vreme, so drugarive .. kako shto sme beljadzii .. ima pistol na crno i go nosi vo ranec,i sho kje pravime dosadno a ne bevme pri pari. i aj reket kje iznuduvame. sedime na edna ulicka kaj sto nema osvetluvanje i cekame da pomine nekoj,pominuva covek nie pred nego vadi pistolot drugarov, covekot se posra .. ama nisto nemashe, go proveruvme i pocnavme da go lupame.Posle toa iskoci deka toj covek e tatko na eden duduk sto ne znae ne prijavile vo policija i 30 dena vo pritvor bev
 
Член од
27 септември 2008
Мислења
375
Поени од реакции
24
Зимоска во школо губевме час и јас со уште еден другар одевме од училница до училница и пуштавме звонче(на телефон) петнаесет минути порано!!!Така ослободивме цел спрат од час!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom