Најголема беља што ја имате направено

TurboCharger

КарамбатА
Член од
17 јули 2009
Мислења
398
Поени од реакции
14
у 7мо одд. ја истепавме наставничката по физика

а како помал: игравме фудбал на едно игралиште и едно дете не зезаше нешто, па со едно другарче го бркавме до дома ама не го фативме, па стоевме така некое време кај него пред куќа додека не ми текна со кал да маваме, на едни стапчиња правевме топки од кал и му мававме по ролетните
 

TurboCharger

КарамбатА
Член од
17 јули 2009
Мислења
398
Поени од реакции
14
еднаш се собравме 7-8 деца и отидовме на "Германски" (у Велес тоа кај болница) и имаше косено трева и беше исушена и на еден куп собрана, ја запаливме, кога вивна на тој човекот таму шо живее куќата ќе му ја запалевме, после тоа одма избегавме, шо праеле како праеле натаму врска неам.
 
Член од
4 октомври 2009
Мислења
257
Поени од реакции
13
Dodeka sum go cekala tato da zeme neso od prodavnica sum sedela u kola i sum ja izbacila kolata od brzina :vozbud: i kolata pocnala da odi a ja sum se smeeela vnatre :pos2:sreka sto bila ne mnogu na strmna ulica ostavena edvaj ja zastanale kolata inaku ke :pop::shok:
 
Член од
8 октомври 2009
Мислења
312
Поени од реакции
153
paaaa ko pomala i isturiv grc ladna voda od terasa na edna zena koja spiese dole ne za drugo tuku doasadno mi bese :pos2:, koga bev na odmor na plaza napraviv zamok ukrasen so bodlikavi kosteni i eden zamislen taka rastr4an gi zgazi i cela noga mu bese lom i use mnnnnnn drugi ne mi teknuva sega:icon_bigg:icon_bigg:icon_bigg
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
Не сум напраил толку бељи,само еднаш кога играв фудбал му го скршив прозорецот на една кола...:vozbud::vozbud:
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
Хммм...имало многу само кој да се сети сега :)
еве ќе кажам две работи онака што ми текнуваат сега
-Бев 3-4то одд отидов кај комшиата седнав на маса таму му беше службениот пиштол го репетирав и пукав во ѕидот блиску до телевизорот.....тоа никогаш нема да го заборавам
-Исто така 3-4то одд ако не и помали со другарите од ПЖС ќе ја запалевме фабриката за цигли пожарна дојде брзо иначе отиде јабана
 

Qwerty!

Knowledge is power:O
Член од
28 јуни 2008
Мислења
803
Поени од реакции
11
кога сум бил мал со камен сум скапал прозорец на кола која поминала:D сум имал 5 3,4 години тогаш
 
Член од
2 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.782
Игравме кошарка и имаше под кошот една кола и јас мавам во кошот и го скршив ретровизорот..:baeh:
 
I

InF3cTeD

Гостин
Јас со моите другари искршивме продавница(не работеше) пошто газдата на објектот не пријавуваше секоја вечер во полиција дека сме му сметале...после овоа следуваше покана за разговор во полиција и бев заведен во полиција како малолетен деликвент :kesa:
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.539
Поени од реакции
28.959
Еднаш насвадба со братучедка ми кога го демолиравме вецето.
После коа не фанаа не ни даваа да станеме од столчињата.
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
5 одд бев и позади школо имаше стадион за фудбал и од таму со камења искршивме прозорците скоро од еден цел клас...јбг :tapp:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Кога бев помале не се секавам колкав сум бил и го извадив окото на комшиката (сега ми такна беше 11 Септември мислам кога ги рушеа близначките во Њу Јорк) која почина пред 2 недели :haha::haha::haha::xD:
 
M

Mario Gómez

Гостин
Кога бев помале не се секавам колкав сум бил и го извадив окото на комшиката (сега ми такна беше 11 Септември мислам кога ги рушеа близначките во Њу Јорк) која почина пред 2 недели :haha::haha::haha::xD:
Па уште се смеаш, треба совеста да те гризе.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Кога бев помале не се секавам колкав сум бил и го извадив окото на комшиката (сега ми такна беше 11 Септември мислам кога ги рушеа близначките во Њу Јорк) која почина пред 2 недели :haha::haha::haha::xD:
Иако е за плачење.... :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:
Кажи како само го извади? Ваков ѕвер немам сретнато.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom