Накратко вашиот сексуален живот!

V

Viktor g

Гостин
Малце ќе ви избегам од темава само едно ќе ви кажам досега сум немал секс девојки ми се нуделе ама јас тоа го сваќам како водење љубов значи треба да постои љубов пред се а потоа со таа сакана личност да се пристапи кон овој чин. Што мислите дали сум забегал или дефинитивно под итно да легнам некоја
 

mr.cornelius1

И ОНДАК ТО..
Член од
1 ноември 2009
Мислења
773
Поени од реакции
14
Малце ќе ви избегам од темава само едно ќе ви кажам досега сум немал секс девојки ми се нуделе ама јас тоа го сваќам како водење љубов значи треба да постои љубов пред се а потоа со таа сакана личност да се пристапи кон овој чин. Што мислите дали сум забегал или дефинитивно под итно да легнам некоја
Под итно легни некоја брат
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.668
Поени од реакции
11.711
Малце ќе ви избегам од темава само едно ќе ви кажам досега сум немал секс девојки ми се нуделе ама јас тоа го сваќам како водење љубов значи треба да постои љубов пред се а потоа со таа сакана личност да се пристапи кон овој чин. Што мислите дали сум забегал или дефинитивно под итно да легнам некоја
Си забегал и дефинитивнио да легнеш некоја...поштујем љубов ама поштујем и секс!
 

Шота Буби

нотар
Член од
4 март 2009
Мислења
3.087
Поени од реакции
1.780
Малце ќе ви избегам од темава само едно ќе ви кажам досега сум немал секс девојки ми се нуделе ама јас тоа го сваќам како водење љубов значи треба да постои љубов пред се а потоа со таа сакана личност да се пристапи кон овој чин. Што мислите дали сум забегал или дефинитивно под итно да легнам некоја
нормално сексот е подобар со љубов,но ти си во една возраст каде што мораш под итно да легниш некоја..
 
S

smart ass

Гостин
13 год-си игравме татко и мајка....па дојде до тресење-кога јас заземав улога на швалер:toe:

инаку првпат лизнав пуси на 9 години...тогаш си игравме доктори...:kesa:

Инаку вагинален(анал неќам),орален обавезно и тоа обострано...оралнио е закон,башка по се палиш...уствари зависи кој како-ама по договор бе како се средува...:vozbud: само за сатисфекшн-от.

Партнерки 6-досега...:toe:

2 другарки-уште ми се другарки само нема секс...,две малолетнички(Над 16) и една моја колешка д факс+и нејзина другарка...:toe:

ама колешката од факс како се местеше..ЛОЛ...исто и вие другаркиве...ама сега ЈОК(се омажија)...овие младиве сеа се 17 год...пак сакаат:vozbud:

Има потенцијал....:vozbud:

Скоро младиве и колешката ја зоврев...колешката у точно 3 и 45 беше вечер кај мене...после њу јеар...оти ме викна кај нивната екипа да славам па дојдовм кај мене...

нормално сексот е подобар со љубов,
Јас не знам...немам осетено:kesa:...само седно имав симпатија...ама ништо повеќе-толку ли имам камено срце...ццц:tapp::tapp::tapp:

Малце ќе ви избегам од темава само едно ќе ви кажам досега сум немал секс девојки ми се нуделе ама јас тоа го сваќам како водење љубов значи треба да постои љубов пред се а потоа со таа сакана личност да се пристапи кон овој чин. Што мислите дали сум забегал или дефинитивно под итно да легнам некоја
...еби таму и уживај..

Само не брзај ПОД ИТНО-одбери чупе по вкус,да нема болештиња...па да имате обострано задоволство...

И немај мака и да свршиш предвреме...втора турааа:vozbud:

Само тешко на нас мажите за постигнување на еден оргазам организмот троши енергија колку за 34 часа...ахх ова жениве...не испотепаа..
 

Шота Буби

нотар
Член од
4 март 2009
Мислења
3.087
Поени од реакции
1.780
Јас не знам...немам осетено:kesa:...само седно имав симпатија...ама ништо повеќе-толку ли имам камено срце...ццц:tapp::tapp:
чудно,со тебе нешто не е во ред ..или ќе дојде таа женска љубов наскоро или си од тие другите но сеуште немаш увидено?
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Малце ќе ви избегам од темава само едно ќе ви кажам досега сум немал секс девојки ми се нуделе ама јас тоа го сваќам како водење љубов значи треба да постои љубов пред се а потоа со таа сакана личност да се пристапи кон овој чин. Што мислите дали сум забегал или дефинитивно под итно да легнам некоја
Не си забегал, во животот треба работите да ги правиш затоа што ТИ така сакаш, така што тоа што си немал секс не е ништо страшно. Секс треба да имаш ТИ кога ќе сакаш, со девојка што ТИ ќе сакаш да имаш секс, така да не се замарај, твој избор, твој живот, твое тело, твој секс - твоја одлука. Не ги слушај другите, слушај се себе. :wink:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Малце ќе ви избегам од темава само едно ќе ви кажам досега сум немал секс девојки ми се нуделе ама јас тоа го сваќам како водење љубов значи треба да постои љубов пред се а потоа со таа сакана личност да се пристапи кон овој чин. Што мислите дали сум забегал или дефинитивно под итно да легнам некоја
Ако си озбилен не ти е лесно тебе, да ти нудат секс а да одбиеш? Ај ќе те сватам ако е некоја утепана или 120 кила ама нормална девојка ти понуди секс а одбиваш не е во ред со тебе нешто.
Земи подитно легни некоја доколку имаш можност да не се каеш после :)
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Ако си озбилен не ти е лесно тебе, да ти нудат секс а да одбиеш? Ај ќе те сватам ако е некоја утепана или 120 кила ама нормална девојка ти понуди секс а одбиваш не е во ред со тебе нешто.
Земи подитно легни некоја доколку имаш можност да не се каеш после :)
Не се согласувам со тоа дека ако машко одбие секс, не е во ред со него нешто. Можеби не се осеќа спремен, можеби не сака со било која девојка да има секс, може сака да има чувства спрема девојката, што има тука лошо или каде се тука знаците дека не е во ред со него?

Негов избор, не знам зошто сите одма реагирате тако ако некој немал секс.

Човекот си е совршено во ред, само можеби не ја нашол девојката со која сака да го има тој момент.
 
S

smart ass

Гостин
чудно,со тебе нешто не е во ред ..или ќе дојде таа женска љубов наскоро или си од тие другите но сеуште немаш увидено?
Надежта последна умира....абе сексуално ме привлекуваат,очињата ми забегуваат по цициња,газој па си имам секс,немам проблем со комуникативност....ама како тоа..ја уште незнам како е Љубов...и Љубов+секс:toe:

Ама ова не значи дека нешто не е уред со мене-ми се имаат пуштано...да и тоа како плен ме ловеа,опасни се женскиве...ама како бе па освен почит и пријателство нема така ко вие што пишете пеперутки...не сум осетил..

Ова можеби јас намерно сум го направил-сум ставил Бан на љубовта(кажав нешто приближно беше милена-симпатијата од средно,ама имаше дечко-не осеќав љубомора....ама убаво се осеќав кога минеше покрај мене...како појава ме расположуваше...и колку и да сакам да не ја глеам па окцето ќе залета натаму-само тоа го иам).....
односно тој бан е емоционално затворен дел можеби....

Ајде ајде знам...ќе се најде некоја-ќе ме среди може...има сега една ми се допаѓа:vozbud:

кајгана мембр е е ама не кажувам која:baeh:

Многу е интелигентна и слатка:kesa:

Ако си озбилен не ти е лесно тебе, да ти нудат секс а да одбиеш? Ај ќе те сватам ако е некоја утепана или 120 кила ама нормална девојка ти понуди секс а одбиваш не е во ред со тебе нешто.
Земи подитно легни некоја доколку имаш можност да не се каеш после :)
Ти да видиш јас како успеав да одбијам...и тоа баш од...другаркитеи ги одбивав ама претераа,па побарав совет...и ејј работи,па цело време избегавав,ама сега го решив проблемот.:toe:

Проблем е со мажена другарка да се тресеш...тоа шо било порано било-сега крај.

Ај ќе те сватам ако е некоја утепана или 120 кила ама нормална девојка ти понуди секс а одбиваш не е во ред со тебе нешто
Е 120 кила се ненормални девојки???

А нормална ако понуди па прашање е бе друже дали ја знае...јас го знаев секс историјатот на моите партнерки...бев сигурен-ама денес не е туку така...

Еднаш у град шетајќи еден циган ми ја турна ќеркаму накај мене и ми рече дај 300 ден и е***ј ја-му реков оди бегај бе...или у МВР пријавувам...свашта...цццц
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Не си забегал, во животот треба работите да ги правиш затоа што ТИ така сакаш, така што тоа што си немал секс не е ништо страшно. Секс треба да имаш ТИ кога ќе сакаш, со девојка што ТИ ќе сакаш да имаш секс, така да не се замарај, твој избор, твој живот, твое тело, твој секс - твоја одлука. Не ги слушај другите, слушај се себе. :wink:
Е ај па која е причината да одбие секс ем невин е, доколку му се допаѓа девојката и со него се е во ред која е пречката тука за секс? Зошто би одбил? :nesum:


^Инаку smartass тоа ненормална девојка не го сваќај баш буквално еве да кажеме непривлечна девојка.
И 120 кила не е нормала ама ај :):)
И немора многу да ја знаеш доколку е привлечна кондомот и пукај.
Сега останува на Виктор да си одлучи дали ќе легне некоја.
 
V

Viktor g

Гостин
Па од оние кој што ми се нудаеа за сите бев прилично сигурен дека и да ствам 10 кондоми можам да фатам 300 болести :pos2: како што викаше другар таа да ја смуваш може да прикачиш нешто а не пак на другото. Па и немора да е курва или грда за да ја одбијам едноставно ако треба нешто да се случи ќе се случи ако двајцата го поскуваме тоа а не да брзам само колку да се случи тоа само затоа што сум во идеална возразт за тоа
 

Вилинско коњче

It is my party :))
Член од
31 декември 2009
Мислења
550
Поени од реакции
62
Кога ви беше првиот секс?
На 18 и пол години...со дечко кој многу ме сакаше, а јас бев само љубопитна...откако сексуално не ме задоволи...му раскинав и си реков...ова сексот било гола вода..глупост невидена

Која е вашата сексуална ориентација?
Моногамија во секој случај

Кој тип на секс најваќе го обожавате (анален, орален, вагинален)?
Предиграта се започнува со орален секс...додека се загрееме..потоа исклучиво вагинален..анален сум пробала два пати и не е за мене

Колку секс партнери сте имале до сега?
Па..помалку отколку што луѓето мислат за мене

Каков е вашиот моментален статус?
Сингл-со сексуална апстиненција веќе 4 месеци

Омилена поза?
Било која поза, само на двајцата да ни е убаво и плус многу љубов, гушкање, нежност..тоа е мојот идеал

Позз:smir:

Јас потполно се сложувам со тебе...без љубов, сексот ќе биде како кула од карти...незнаеш кога ке се сруши...
Позз:smir:
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.271
Малце ќе ви избегам од темава само едно ќе ви кажам досега сум немал секс девојки ми се нуделе ама јас тоа го сваќам како водење љубов значи треба да постои љубов пред се а потоа со таа сакана личност да се пристапи кон овој чин. Што мислите дали сум забегал или дефинитивно под итно да легнам некоја
Не си забегал, али тие шо ти се нудат ако ги неќиш пуштај ми ги мене.
 

Gjoroski

Master in Bodybuilding and Fitness Methods, IFBB
Член од
14 септември 2009
Мислења
1.332
Поени од реакции
998
Кога ви беше првиот секс?
Која е вашата сексуална ориентација?
Кој тип на секс најваќе го обожавате (анален, орален, вагинален)?
Колку секс партнери сте имале до сега?
Каков е вашиот моментален статус?
Омилена поза?


1.На 17 год.
2.Хетеро.
3.Орален,вагинален,анален ...
4.Броев еден период, после се изгубив во бројките...
5.Оженет...
6.Буквално СЕ.

Се сложувам со leandra дека владата директно им се меша на младите во сексуалниот живот. А од друга страна сакаат да поттикнат желба за повеќе деца и бракови.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom