Навивачки групи во Македонија

Член од
11 јули 2008
Мислења
2.908
Поени од реакции
1.548
:blabla: ти го кажа некој ова или тебе ти текна.Ај ако можиш постирај нешто да видиме да не убедиш дека се најдобри.
Дечко ова е БАСКЕТ ФАН КЛУБ , како што знам јас Чкембари не идат на баскет така да нема што да се мешаш тука :kesa:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
:blabla: ти го кажа некој ова или тебе ти текна.Ај ако можиш постирај нешто да видиме да не убедиш дека се најдобри.
а ти сувчо што си стаил на аватар пингвинче со црвено црн дрес...мене знаеш на што ме асоцира....
-помош: Нешто Мноооогу обратно од чкембари:pos2:
 
Член од
29 август 2007
Мислења
132
Поени од реакции
0
За тој шо не знаеше еве сега дознава дека одат.А до тој city pаrk boy ако гледаш убо дресот е од Милан.Значи од глупи мислења како тие на city prak boy и некој други кои се нарекват „ултраси,хулигани “ и цело време се карат:bip: а појма немат како се навива на чоек да не му се влегва на темата навивачки групи.
 
Член од
10 октомври 2008
Мислења
215
Поени од реакции
6
vo pravo e suv4o ne go napagajte....aj kazete koja druga navivacka od mkd e podobra od FAMILY AERODROM
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
2.908
Поени од реакции
1.548
За тој шо не знаеше еве сега дознава дека одат.А до тој city pаrk boy ако гледаш убо дресот е од Милан.Значи од глупи мислења како тие на city prak boy и некој други кои се нарекват „ултраси,хулигани “ и цело време се карат:bip: а појма немат како се навива на чоек да не му се влегва на темата навивачки групи.
каде идат бе кажи последна утакмица што сте биле , да не прашувам за гостувања :uvo:
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
Vo kosarka edna navivacka grupa zari i pali niz Makedonija... Site vi e jasno koja e.. Ne se zamarajte be, dzabe se karate lozari, ovcari i gradski momicinja........ Podobro zdruzete se i napravete nesto asalno:smir::smir:
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
449
Поени од реакции
16
Абе он можда има 14 ама ти не можеш да му одговориш па сеа види ти....
 
Член од
29 август 2007
Мислења
132
Поени од реакции
0
Абе он можда има 14 ама ти не можеш да му одговориш па сеа види ти....
Toј има 14 и нема појма за навивачки групи ама ај сепак еве му одговор.
Пелистер Струмица во Кавадарци Пелистер Мзт
Пелистер Струмица во Прилеп
Е сеа гледај си ти и не мислам поке да ви објаснувам прашања од типот на Чкембари не одат на кошарка на гостувања во кошарка и слично
:salut:
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
449
Поени од реакции
16
Клиповиве ти се од по едно гостовање секоја сезона..Да да најверни се..
пс.провери колку гостовања има палистер во една сезона па пиши и не се јачај со клиповиве :uvo:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Кој е просекот на Чкембари на домашни утакмици оваа сезона ???

Не зборам за публика туку за организирано навивање.....

сув4о ????
 
Член од
29 август 2007
Мислења
132
Поени од реакции
0
А ти кажи ми на колку гостувања си бил ?:bip: А за твоја информација кошарката во Битола се крена во последните неколку години.Гледам нешто лупаш глупи мислења кај ке стигниш :tapp: само терај си така не мислам да дискутирам поќе со тебе
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
А ти кажи ми на колку гостувања си бил ?:bip: А за твоја информација кошарката во Битола се крена во последните неколку години.Гледам нешто лупаш глупи мислења кај ке стигниш :tapp: само терај си така не мислам да дискутирам поќе со тебе

Тооо мајсторе сув4о...Тоа се чекаше од твоја страна,да се испосереш до крај и секако да не дадеш одговор...Влагаш у дискусија без аргументи и без никаква можност да победиш некого у нормална дискусија па сеа ја работата ја тераш на навреди или па нешто трето...Не сум глуп па тебе да ти враќам ...

Ако се кренала кошарката во Битола тогаш зашто и навивањето не се крене ??? Прост е одговорот...Имате екипа од средина на табелата и не сакате да се замарате со екипа за која знаете дека реален домет и е 1/4 финале...Ако имавте јака екипа(први 3 на табела) тогаш ќе имавте бројка на трибина и ќе можеше нормален муабет со тебе да се води...Али неее, ти мислиш дека Чкембари ако 3 пати биле на утакмица на баскет може да се наречат симбол за баскет-навивање во земјава...Си се заебал малце, Козари се подобри од вас...Ученикот ќе го престигне учителот за некој месец..:wink:

Како и да е, ја со ФА иам идено на 3 гостувања и тоа сите 3 беа лани...2 Кавадарци и едно у Охрид...Ако мислеше на таа карта да ме заебеш гадно си се излажал...Мене не ме интересира ти на колку гостувања си бил, него ме интересира зашто Чкембари ги нема на трибина за КК Пелистер да навијаат ????

Ако немаш одговор , немој да се бламираш и да пишуваш ...
 
Член од
29 август 2007
Мислења
132
Поени од реакции
0
Гостувања во Кавадарци и Охрид е па бравос за тебе.A за тоа дека чкембари не одат на кошарка не знам од кај ви е таа информација ОДАТ.А то шо викаш дека ако се крени повеке кошарката во Битола и се полни целата сала дека тогаш да прајме муабет тогаш вие никогаш нема да можите да се споредите со нас.А за тоа дека козари се подобри од нас небиди смешен а на таа карта со гостувањата кога сакам можам да те заебам.Гледам ни дечките од Кавадарци не ве тркалат поке
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
За тој шо не знаеше еве сега дознава дека одат.А до тој city pаrk boy ако гледаш убо дресот е од Милан.Значи од глупи мислења како тие на city prak boy и некој други кои се нарекват „ултраси,хулигани “ и цело време се карат:bip: а појма немат како се навива на чоек да не му се влегва на темата навивачки групи.
не реков дека дресот е на вардар бе МОРОН!!! реков за боите....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom