Навивачки групи во Македонија

Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
значи брат ти пак се навраќаш на тоа љубоморете ни вие на нас...зошто за неколкуте купови....зборимњ за тимовите нели....
јас искрено се гордеам со работнички...и работнички е мојата светост..
сити парк бојси се тие кои го поддржуваат клубот никогаш не ми е
битна бројката...битно ми е јас да бидам таму и да навивам за мојот
клуб
моѓе не сме многу ама тие што одиме секогаш и секаде го бодриме
и само да ти кажам...свето име е клубот а не навивачката група...
навивачите се тие кој се тука за да го поддржуваат клубот...

е сеа јас морам да ве напуштам треба да одам на тренинг ке ја продолчиме дискусијава утре.....поздрав


Ako go sakavte klubot zosto ne prejdovte preku se ("bojkot") neli klubot na prvo mesto ???
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Ќуфте трибина...тие што го направиле ФА ова што е...а ти имаш 17 години, 3 живееш во Италија, кој фактор си ти да оценуваш кој навива или не. Дојди на утакмица и моментот ког аке ме видш дека не навивам слободно удри ми шамар, без никакви последици ќе помине тоа...договорени сме Иле?

Кнеле, и што ако знаеш кај живеам? Јас покажувам дека сум искомплексиран??? Вие склопувате пријателства по форуми, мене не ми требаат, си имам доволно, не ми треба кајгана-мајгана за да си најдам другарчиња. И да секоја втора вечер сум во твојот ценар и скоро секој ден преку ден сум на улица Македонија...а ти сега побарај мсн на нуште некој и најди си уште некое другарче на форумов, пошто само така можеш да си најдеш другарчиња...ајде нек ти се множат од ден на ден
 
Член од
10 октомври 2008
Мислења
215
Поени од реакции
6
abe daj prekinete so prepukuvanje tuka....100 m ste odaleceni eden od drug dogovorete se najdete se i napravete si muabet sramota e vaka
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Момци завршете ги препукувањата,нема смисла иста група сме..А нежниов нека не кажува гачки коа се собираат само за дерби..Па тоа ли е група?! Тоа е показател кој се најдобри и против кого се јачаат да навиваат
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
abe vaka po forumi na site vi e biten rabopicki i segde vie go bodrite samo krivo mi e mn so toa ne go pokazuvate na delo vo aerodrom ne set dosle 100 god nie nemame propusteno utakmica kaj vas....i vikas pak so toa ljubomorete pa ajde kazi mi kakvo vlijanie imam jas vo uprava so mozam jas da smenam vo timot!? NISTO ama zatoa na tribina si znam sto sum i koj sum i zasto sum!!!!Mozeme do beskraj da pisuvame kakov tim e MZT a kakov rabopicki no so toa nisto nikoj ne dobiva osven gubenje vreme koa ni e dosadno....i pak ke ti kazam slucajno da ne si zaboravil....ljubomorni ste ni do beskraj toa e FAKT moze ima poedinci sto se furaat vaka kako tebe ama 99,9% sakaat da bidat kako nas VERUVAJ
прва работа...не навредувам не навредувај....дали си видел мој пост каде што навредувам...
е сеа вака значи никад не сум сакал да бидам како вас а нит па се фурам...јас ти ги кажав моите пропозиции па сеа ти мисли што сакаш ...

Ќуфте трибина...тие што го направиле ФА ова што е...а ти имаш 17 години, 3 живееш во Италија, кој фактор си ти да оценуваш кој навива или не. Дојди на утакмица и моментот ког аке ме видш дека не навивам слободно удри ми шамар, без никакви последици ќе помине тоа...договорени сме Иле?

Кнеле, и што ако знаеш кај живеам? Јас покажувам дека сум искомплексиран??? Вие склопувате пријателства по форуми, мене не ми требаат, си имам доволно, не ми треба кајгана-мајгана за да си најдам другарчиња. И да секоја втора вечер сум во твојот ценар и скоро секој ден преку ден сум на улица Македонија...а ти сега побарај мсн на нуште некој и најди си уште некое другарче на форумов, пошто само така можеш да си најдеш другарчиња...ајде нек ти се множат од ден на ден
кога не си доволно информиран не збори...
од кај па тоа сеа дека сум го запознал од форумов...???
од каде ти е тоа....јас нив ги знам одамна брачко али не знаев кои се тука како и они мене...така да распрашај се па збори.....
не реков дека би те нападнал или нешто такво ако сакаш седи у мое маало на кеј ништо не ти реков твое си е....секој си има право да биде кај сака и кога сака....никој не спомнал дека ке се тепа или нешто слично...само ти викам знам од кое маало си...од вашето маало значи еден нема а да не е нафуран на „Ране“ или „До Коске“ ако грешам извини али знам дека е така
 
Член од
10 октомври 2008
Мислења
215
Поени од реакции
6
прва работа...не навредувам не навредувај....дали си видел мој пост каде што навредувам...
е сеа вака значи никад не сум сакал да бидам како вас а нит па се фурам...јас ти ги кажав моите пропозиции па сеа ти мисли што сакаш ...


кога не си доволно информиран не збори...
од кај па тоа сеа дека сум го запознал од форумов...???
од каде ти е тоа....јас нив ги знам одамна брачко али не знаев кои се тука како и они мене...така да распрашај се па збори.....
не реков дека би те нападнал или нешто такво ако сакаш седи у мое маало на кеј ништо не ти реков твое си е....секој си има право да биде кај сака и кога сака....никој не спомнал дека ке се тепа или нешто слично...само ти викам знам од кое маало си...од вашето маало значи еден нема а да не е нафуран на „Ране“ или „До Коске“ ако грешам извини али знам дека е така

ako toa nafuran te vrega izivini
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
ako toa nafuran te vrega izivini
не брат не реков за нафуран....

мислење е едно вреѓање е друго

дали некад сум го променил името на клубот бе??ај прошетај наназад ако сакаш
тука се гледа кој е искомплексиран јас нормално ке речам мзт скопје..
ти одма комплексашкиод го удараш рабопички....е тука ти е грешката
 
Член од
10 октомври 2008
Мислења
215
Поени од реакции
6
abe sea jbg ako ne sum zapazil dobro ama jas kolku sto sum cital po vesnici i po strani na net segde go citam rabopicki nigde ne sum ve sretnal so drugo ime
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
abe sea jbg ako ne sum zapazil dobro ama jas kolku sto sum cital po vesnici i po strani na net segde go citam rabopicki nigde ne sum ve sretnal so drugo ime
пак продужуваш со тие подмукли провокации...али не одговарам веќе на нив....
 
Член од
10 октомври 2008
Мислења
215
Поени од реакции
6
пак продужуваш со тие подмукли провокации...али не одговарам веќе на нив....
hahahah ako ne odogvaras na niv nema sto da baras vo navivacki grupi posto vie ste navivacka druzina,i samo nie sme vi idoli :D alp sum itnal nesto bukvi i ostanato jbg pijan sum i ne mise cita dobro ama znam sto mislam
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
wow decki od selodrom mnogu ste opasnii ejjj :vozbud::vozbud::vozbud: i aj dosta ke vi se lute Radikalca :poss:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom