Навивачки групи во Македонија

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Абе слушам нема да сте иделе во Бугарија а педерчиња??:pos2::pos2: Мн луѓе сте биле не ви дале автобуси:pos2: Што се фурате неможе да се собрете џабе се палевте па уште во кавадарци ќе оделе:pos2:
Одат организирано на концерт на Азис :pos:
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
ауууууу бојане иди среди се малце у што си дитектен жити фацата грда што ја имаш по глупи постови од твоите немам прочитано а не спомнувам ни коки ни никој него изглеа вие му го барате да му го зимате па затоа сеа мене ме напињате


Најважно е да се смириш..Не се нервирај нежни..Па командантот не вреди колку твоето здравје..А за фацата што викаш дека е грда оди до собата на сестра ти и ќе се скарате на таа тема..:pos2::pos2::pos2:

пс.тајната љубов е најслатка :smir:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
City Phard Boy, уште еднаш докажа каков лажго само си и им потврди на сите (дури и на оние што бар малку се сомневаа) дека си патетичен лажго и набиено со комплекси, циганче од Маџир маало...после ова, излишно е што и да се зборува со тебе
аууу бато радикал се изнервира бегај да се гасам јас да не биде опасно да не доаѓаат да ме маваат со камења....ооооф море јас ако сум циганче ти си чисто албанче па дури и кељаво
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.690
Поени од реакции
2.963
i plus preku nedela e ova sekoj ima obvrski kon fax ili sredno ako za vas obrazovanie ne ve intersira toa e dr rabota tipicni seljacista ste ondak
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
аууу бато радикал се изнервира бегај да се гасам јас да не биде опасно да не доаѓаат да ме маваат со камења....ооооф море јас ако сум циганче ти си чисто албанче па дури и кељаво

Па вие носите Албанци на трибина...Потсети се нежни и не трескај глупости!
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Брат како ти се свиѓа тетоважава на ногава?
А сега ќе ставам нова на стомак

После некој ден:

Ај те молам кажи ми како ми стои оваа на стомакот?

Све тоа пропратено со праќање слики....дали C Phard Boy си ги пронаоѓаш муабетите... (за разлика од тебе, јас не лажам, кик боксеру наш :pos:)
еј од кај знаеш дека тренирам кик бокс?
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Do kaj stigna svetot , za vo zemja kako Bugarija vizi ni trebaat(sramota e ova) inace i toa sto vika Zver , na mnogu luge ni e ovaa kolokviumska nedela . ALi dodusa pak ke se idese da se kurcea toa tatarite
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Најважно е да се смириш..Не се нервирај нежни..Па командантот не вреди колку твоето здравје..А за фацата што викаш дека е грда оди до собата на сестра ти и ќе се скарате на таа тема..:pos2::pos2::pos2:

пс.тајната љубов е најслатка :smir:
немам сестра баба треба 5 пати да ти повторам а јас знам дека ти имаш таа плавата сеа да не спомињам имиња тука срамота е
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Па вие носите Албанци на трибина...Потсети се нежни и не трескај глупости!
ако си разбрал дека КЦ беа кај нас на трибина да...беа...али македонци беа у КЦ има и македн=онци бе ашљак
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
немам сестра баба треба 5 пати да ти повторам а јас знам дека ти имаш таа плавата сеа да не спомињам имиња тука срамота е

Се појави на виделина твојот низок коефициент на интелегенција..На ваков пост можам само да те потсетам на една песна што порано ја пеевме : Секоја, ку*ва од центарот,јас ќе ја е*ам крај Вардарот..

знам дека ти текнува:pos2::pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom