Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Многу е бедно да посветувате толку време на група што според вас не постои.сам себе убијал ја правите работата,ама ако така ви е полесно за да бидете најјаки,нека ви е.ние ви покажавме дека имаме муда да ви дојдеме во Битола,а вие кога ќе се решите да дојдете,а немате гума ви ја чуваме сеуште.скријте се некаде сега и тивко заплачете бидејќи кој стигне ве ебе у шупак шанкуриња едни гревосани

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
 

ZelenoBel

Нова Битола
Член од
30 април 2013
Мислења
1.476
Поени од реакции
6.674
Лепотани Ѓорче:pos:
сега се сликаја за полуматура,ги средија во фотошоп, и мислат убај се !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :pos::pos::pos::pos:

ЛЕПОТАНИ ЏОРЧЕ :pos:[DOUBLEPOST=1395608512][/DOUBLEPOST]
Многу е бедно да посветувате толку време на група што според вас не постои.сам себе убијал ја правите работата,ама ако така ви е полесно за да бидете најјаки,нека ви е.ние ви покажавме дека имаме муда да ви дојдеме во Битола,а вие кога ќе се решите да дојдете,а немате гума ви ја чуваме сеуште.скријте се некаде сега и тивко заплачете бидејќи кој стигне ве ебе у шупак шанкуриња едни гревосани

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Не те сваќам,кој посветил време на вас?? Имате муда? не се работи тука за муда дечко,добро знајш зошто е дојдовме претходниот пат.Или мислиш дека ни е страв во то селото да дојдиме?? Дете Чкембари не се полумантуранти како вас :) Терајте си го филмот и не се гибајте кај шо не треба,вие нас не ни сте ривали,и никогаш не можите да ни бидите. Кога сакаме и кај сакаме можиме да ве истепаме и то е то :) Ќе се видиме потаму пак,ако не испадните ;)
 
Последно уредено:

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
:ikonatasopopotikandiloto:

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.749
Поени од реакции
12.765
Прееска заборавив да пишам. За утакмицата со шкендија беше спремна најмоќната кореографија во историјата на мак тифо движењето. Штета што заради ненавивачки работи бевме спречени да ја извадиме.
 
Член од
13 март 2014
Мислења
89
Поени од реакции
107
Иначе гледам прашваат за лични карти за Чкембари или за други наввивачкки групи,ЗАКОНОТ ВАЖИ САМО НА УТАКМИЦИ ОД ВИСОК РИЗИК
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.173
Поени од реакции
15.984
Иначе гледам прашваат за лични карти за Чкембари или за други наввивачкки групи,ЗАКОНОТ ВАЖИ САМО НА УТАКМИЦИ ОД ВИСОК РИЗИК
А кој е критериумот за една утакмица да се оквалификува дека е од висок ризик?
 
А

Атомската мравка

Гостин
Вардар - Хамбург каде што нема гостински навивачи е натпревар со висок ризик а Пелистер - Мак ЃП каде што има 2 навивачки групи не е со висок ризик ? :tapp:
 
Член од
30 август 2012
Мислења
3.302
Поени од реакции
5.508
Вардар - Хамбург каде што нема гостински навивачи е натпревар со висок ризик а Пелистер - Мак ЃП каде што има 2 навивачки групи не е со висок ризик ? :tapp:
:facepalm:...Да и јас викам требаше од висок ризик да биди Пелистер - Ѓорче :pos: не е заебанција 28 матуранти да одат на гостување :vozbud:[DOUBLEPOST=1395610704][/DOUBLEPOST]
A sipcite bile legitimirani pred da vlezat?
Али Амети му рекол со партиски книшки од ДУИ на врата да се легитимират :sneaky:
 
Последно уредено:
Член од
28 април 2009
Мислења
1.831
Поени од реакции
253
Не те сваќам,кој посветил време на вас?? Имате муда? не се работи тука за муда дечко,добро знајш зошто е дојдовме претходниот пат.Или мислиш дека ни е страв во то селото да дојдиме?? Дете Чкембари не се полумантуранти како вас :) Терајте си го филмот и не се гибајте кај шо не треба,вие нас не ни сте ривали,и никогаш не можите да ни бидите. Кога сакаме и кај сакаме можиме да ве истепаме и то е то :) Ќе се видиме потаму пак,ако не испадните ;)
Zosto ne dojdovte? Citam ke dojdete vo Gjorce ke go prevrtite, ke ni ja ebete majkata vo picka:pos:..Denes nemavte sansa za toa? Ili pred nekolku meseci vo Gjorce? :D
I da, dogovorete se sto ke pisuvate, eden vika ne sme se slusale uopste, drug vika deka sme begale( :facepalm: ) od dzandari peejki ja o suzana..nesto ne stima..
I vie najrealno kaj nas ne se slusavte uopste, osven koga vikavte crno be..ustvari zeleno beli :D
PS: Ke dojdevme i vo vtornikot, ama magla na aerodromot :icon_lol:
 
Последно уредено:
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom