Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.

Незапирливи 1903/87

Изгорен за Вардар
Член од
20 јули 2011
Мислења
3.501
Поени од реакции
10.011
значи ќе ве праша ко човек нешто и вие одма кошмари , 6 титули и не ти знам што .... ок е друже фурај си го филмот , честито победа и се најбоље
Па убаво ти одговорив бе другар, отишол тапанот а во него биле и бакљите, секој си има сега по една бакља :D А за тоа другото мислев на нив, не на тебе, лошо си ме разбрал :)
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
1.170
Поени од реакции
2.635
Па убаво ти одговорив бе другар, отишол тапанот а во него биле и бакљите, секој си има сега по една бакља :D А за тоа другото мислев на нив, не на тебе, лошо си ме разбрал :)
ок , извини ме збуни нешто дека мене ме цитираш викам што им е па сеа ... а за ова тапанов и бакљиве ... немам коментар ... иначе браво и за она ШУРА ТИ ЛИ СИ се скинав од смеење :):) и да фалеше вакво дерби браво ( мое лично мислење не поврзувајте со Family или нешто повеќе ) :)
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.416
Поени од реакции
42.475
Да се навратам на грешката на Комити кога мислеа дека Чкембарите излагаат од јужна па фрлаа камења, тој еден тип земал се дере Пелистер Пелистер и другар негов му вика зашто бе чоек, и овој му враќа, па види, коа више фрлаат со камења бар да не го пијам залудно ... :pos:
Ај да гледам на посветлата страна, сите избегаа накај потрибинскиот простор па ептен се растерети гужвата пред капија ( а една врата само отворена, и тоа Коки и остала багра воџи на CPB го средија, бар мислам дека они тоа го издејствуваа ) па ко господин си излегов. :cool:
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.589
Поени од реакции
69.868
Да се навратам на грешката на Комити кога мислеа дека Чкембарите излагаат од јужна па фрлаа камења, тој еден тип земал се дере Пелистер Пелистер и другар негов му вика зашто бе чоек, и овој му враќа, па види, коа више фрлаат со камења бар да не го пијам залудно ... :pos:
Ај да гледам на посветлата страна, сите избегаа накај потрибинскиот простор па ептен се растерети гужвата пред капија ( а една врата само отворена, и тоа Коки и остала багра воџи на CPB го средија, бар мислам дека они тоа го издејствуваа ) па ко господин си излегов. :cool:
Да не го начека Столе Стоилов во акција? :D

Слушам патосирал пет џандари :pos:
Морони ги тегнеле мајка му и татко му, незнаат ни кои ни играат во репрезентација ти ебам тоа пилештарите :eek:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.416
Поени од реакции
42.475
aj za nie sto ne znaeme, sto e forata so ovoj transparent Sura:)
Во Скопје ви се ебат сестрите :)
Шура му доаѓа брат на типка со која си се оженил.
--- надополнето: 1 октомври 2012 во 01:04 ---
Да не го начека Столе Стоилов во акција? :D

Слушам патосирал пет џандари :pos:
Морони ги тегнеле мајка му и татко му, незнаат ни кои ни играат во репрезентација ти ебам тоа пилештарите :eek:
Па види, еден тип држеше врата со торзо а другиве излегуваа, а Столе ги исполнува критериумите за да биде тој тип. :pos:
Кој и да беше, заврши доста работа, останатиот вие со камењата го завршивте, простор имаше за модна ревија кај капијата после тоа. :)
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
4.346
Поени од реакции
3.754
Многу сте им наклонети на Комити некако, ама тоа дека Чкембари уште не се прибрани дома изглеа... Ја не би рекол така, имаат големи минуси.

Прво, барјак беше тоа што проба редарон да го земе и не успеа, па друг редар проба и пак не успеа. Се улетаа 500 души на терен, две желки се пуштија сите назад, не беа доволно гласни од јужна гледајќи на многу наврати Чкембари погласни. Кореографијата со 87-годините што ве мачат ил итака нешто, беше крива, значи.... крива, на страна.

И да не биде само серам, добри аспекти еве: пароли - мочање, персонал фејворитс: Шура ти ли си? и Да ја дувнат свеќичката :D Напади, поточно едниот кај билетарата коа бегаа гз преку глава Чкембари, слушнав и за некои други со бакљи додека имале кортео, не пишувам детали секој чита :)

Исто така не ми се свиѓа што полицијава асален ќутек им даде на Чкембари и им апсеа членови додека(поправете ме ако грешам) од Комити нема ни еден уапсен од терен ги враќаа на трибина.

И да, 3-1 заврши :D
 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
Многу сте им наклонети на Комити некако, ама тоа дека Чкембари уште не се прибрани дома изглеа... Ја не би рекол така, имаат големи минуси.

Прво, барјак беше тоа што проба редарон да го земе и не успеа, па друг редар проба и пак не успеа. Се улетаа 500 души на терен, две желки се пуштија сите назад, не беа доволно гласни од јужна гледајќи на многу наврати Чкембари погласни. Кореографијата со 87-годините што ве мачат ил итака нешто, беше крива, значи.... крива, на страна.

И да не биде само серам, добри аспекти еве: пароли - мочање, персонал фејворитс: Шура ти ли си? и Да ја дувнат свеќичката :D Напади, поточно едниот кај билетарата коа бегаа гз преку глава Чкембари, слушнав и за некои други со бакљи додека имале кортео, не пишувам детали секој чита :)

Исто така не ми се свиѓа што полицијава асален ќутек им даде на Чкембари и им апсеа членови додека(поправете ме ако грешам) од Комити нема ни еден уапсен од терен ги враќаа на трибина.

И да, 3-1 заврши :D
Да не седеше доле у 3 блок ?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom