Музичка хронологија: 2004 година

Darklady

Модераторка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
5.403
Поени од реакции
34.210
Една од најубавите :pipi:
Испеана од мојот сограѓанин, победник на фестивалот во Опатија во 1962 година

 

Scirea

⬜⬛⬜⬛⬜⬛⬜⬛⬜
Член од
4 август 2010
Мислења
25.792
Поени од реакции
76.854
Една од оние песни што сме ги слушнале, а не сме знаеле како се викаат :D

1962
 

Kajgana Shop

На врв Bottom