Мрсни вицеви...

  • Креатор на темата irena_gvg
  • Време на започнување

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Едно зајче отишло кај келнерот да побара сок и му рекло на келнерот дај ми сокце од морковце и келнерот му рекол тука не им е местото на зајци тука е местото на луѓе и му рекол оди си одтука потоа зајчето рекло повторно на келнерот дај ми сокце од морковце и келнерот пак дошол абре оди си одтука и не ме задевај повеќе потоа зајчето и по трет пат му рекло на келнерот дај ми сокце од морковце и келнерот го ставил на рамка на тито и зајчето рекло на тито абре тито и ти да не побара сокце од морковце.
 

slobbo

LoneRyder
Член од
16 ноември 2008
Мислења
1.686
Поени од реакции
583
- Која е сличноста помеѓу сендвич со плескавица од соја и вибратор?
- И двете се замена за месо.
 

ive

Член од
19 март 2007
Мислења
199
Поени од реакции
3
Која е најглупавата појава кај една жена?
Кога доживее оргазам.Тогаш мажот ја тепа со "стапот", таа вриска и се тресе , а утредента раскажува како тоа и била најдобрата ноќ во животот.Да не заборавиме дека за еден шамар пријавуваат семејно насилство/
 

Betty Booop

You can be my fantazy...
Член од
19 февруари 2009
Мислења
100
Поени од реакции
8
Си биле трите јаренца,мајка им и волкот...
Еден ден мајка им им рекла дека таа ке излезе малку но за тоа време да не дојде волкот да ги изеде ке имаат шифра,а шифрата ке биде "Цицам млекце"
Но сето тоа го слуша волкот и само сто излегува мајка им,после 10 минути некој тропа на вратата....
Јаринцата:Кој е??
Волкот:Цицам млекцее!!!
Јаринцата:Цицаш к*р да ти е**м мајката,имаме окце видееме те :vozbud::vozbud::vozbud:
 

Fama

Bombin' thru the speakaz
Член од
10 февруари 2009
Мислења
518
Поени од реакции
19
Директорот во една конфекција им вели на работничките,ако до 14 часот не завршите со зададената работа ке ве ебам сите со ред и се јавува една работничка и му вели на директорот, директоре може јас прва да бидам зошто може автобусот да ми замине.
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.456
Поени од реакции
22.064
Си биле трите јаренца,мајка им и волкот...
Еден ден мајка им им рекла дека таа ке излезе малку но за тоа време да не дојде волкот да ги изеде ке имаат шифра,а шифрата ке биде "Цицам млекце"
Но сето тоа го слуша волкот и само сто излегува мајка им,после 10 минути некој тропа на вратата....
Јаринцата:Кој е??
Волкот:Цицам млекцее!!!
Јаринцата:Цицаш к*р да ти е**м мајката,имаме окце видееме те :vozbud::vozbud::vozbud:[/quote




како само сум се насмеал:pos2::pos2::pos2:
 

Gohan

I (L) Fußball
Член од
14 февруари 2009
Мислења
420
Поени од реакции
14
-Докторе имам проблем?
-Што.
-Едното јајце ми е поголемо од другото.
-Дај да видам
-Срам ми е.
-Ај бе нема ништо не е ништо страшно, покажи ми го само поголемото да видам што е.
Се соблака типот, турка гаќите, го покажува јајцето му...онака големина на толкаво као поморанџа.
Докторов не издржал се убива од смеење. Паѓа од стол смеејќи се, а типов му вика
-Знаев дека ќе ми се смеете, а ви го покажав само помалото.
 
Член од
20 јануари 2009
Мислења
648
Поени од реакции
527
Истрчала калуѓерка и му вели на попот:
Попе, онде еден мањак ме силуваше. Кажи ми шо да прам?
попот: Земи изеди еден лимон.
калуѓерката: А ќе помогне тоа?
попот: Па не многу, ама ќе ти го смени изразот на лицето
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.456
Поени од реакции
22.064
Оди госпоѓа на лекар со пликови на рацете и лекарот и вика:
- Знаете госпоѓо, има и други пози освен кучешка.
- Да, ама доберманот мој само таа ја знае.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.562
Поени од реакции
43.091
Си оделе два сперматозоида,и едниот му рекол на другиот,кога веке еднаш ќе стигнеме до јајниците?А овој му одговорил,молчи и оди сеуште сме кај крајниците.


Што е Прилепска трагедија?
- Да имаш цела нива тутун, а жена ти му го пуши на комшијата!





Постојат 3 видови на секс:
1. Домашен секс: Се уште не сте се земале и со саканата се сексате по цела куќа.
2. Креветен секс: Оженети сте веќе некое време и се сексате само во спалната соба.
3. Собен секс: Оженети сте со години, минувате еден покрај друг во собата и си дофрлувате „Еби се!”.


Го однел Дедото внучето во зоолошка градина и почнал да му објаснува
Ете гледаш деде, ова е нилскот коњ, гледаш колкав е тој,гледаш колкав кур има. Што ќе добиеш ако му го издркаш на Нилскиот коњ?
Внучето: Незнам дедо
Дедотo: Епа сперма од нилски коњ деде
Отишле кај Слонот и ете го дедото пак
Гледаш деде колку е голем слонот, гледаш колкав кур има, што ке добиеш ако му го издркаш на Слонот?
Внучето: Незнам дедо
Дедотo: Епа сперма од Слон деде
И така кај сите животни. На крајот излегле од зоолошката и Дедово:
Добро деде научи ли ти нешто денес. Даааа дедо многу работи научив. Е добро деде, гледаш колкав е голем дедо, гледаш дедо колкав голем кур има, што ќе добиеш ако му го издркаш на дедо?
Внучето: Сперма од дедооооо
Дедото: И ЧОКОЛАТЦЕ!!!



Како се самозадоволува педер?
- Си истура јогурт на грбот.
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.456
Поени од реакции
22.064
Брачен пар оди на советувалиште поради проблеми во бракот. Брачниот советник ги прашува:
И добро, кога последен пат имавте секс. Мажот одговара:
Јас вчера, за жена ми незнам !
 
Член од
20 јануари 2009
Мислења
648
Поени од реакции
527
Си бил некој човек, Македонец, и си зел Холанѓанка за жена. Арно ама не можеле никако да се разбираат, и неговите пријатели кога отишле на гости кај нив го прашале како се разбираат. Тој им рекол, па со гестови, пример, ке се чукнам по стомак, тоа значи дека сум гладен, ќе се чукнам по грло, тоа значи дека сум жеден, ќе се чукнам по „таквото“ то значи дека сакам секс. И доаѓа жената му и ја вади ци*ката и овај зема една кофа со вода, ја истура надвор, па ја зема мајка му на жената му и ја е*ава. Овие зачудено гледат и го прашват шо значело тоа.
Тој му кажва: Таа ми вика оди купи млеко, а јас му велам, па не гледаш дека истура дожд, да ти е*ам мајката. :pos2:
 
Член од
19 февруари 2009
Мислења
6
Поени од реакции
0
Си биле двајца пријатели и едниот го прашува:
-Што и купи на жена ти за 8ми Март?
-Пар влечки и еден вибратор.
-А зошто вибратор?
-Па,ако не и се допаѓаат влечките да оди да се ебе!
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.456
Поени од реакции
22.064
Татко влегува во соба кај ќерка си и ја затекнува како користи вибратор.
- Ќерко мори, за тебе маж нема ли?
- Не бе тато, јас сум модерна девојка, не одам со машки за да не ме оговараат после. Затоа ја користам техниката.
Следниот ден се враќа ќерката вечерта дома и го затекнува татко си на маса со две чаши ракија и вибраторот.
- Што правиш бе?
- Еве ќерко, го викнав зетот на по една ракија.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom