Мрсни вицеви...

  • Креатор на темата irena_gvg
  • Време на започнување

Macedalien

Вонземјански Администратор
Член од
6 февруари 2005
Мислења
10.103
Поени од реакции
246
Sedat dvajca drugari u kafana i edniot raskahuva nekakva avantura...

- Ja ebam usred park u zima, choveche... Ladno, sneg!!! Sho da ti pricham!!!
- i?
- Posle i go butam u g's!!!...
- Aman?
- I si go vadam penisot i sho kje vidam...
- Sho ?
- Mi se zalepila edna semka od lubenica na glava da ti ebam....
- Iiiiiiiiiiii.

:twisted:
 
Член од
17 мај 2005
Мислења
5
Поени од реакции
0
???

Macedalien напиша:
Sedat dvajca drugari u kafana i edniot raskahuva nekakva avantura...

- Ja ebam usred park u zima, choveche... Ladno, sneg!!! Sho da ti pricham!!!
- i?
- Posle i go butam u g's!!!...
- Aman?
- I si go vadam penisot i sho kje vidam...
- Sho ?
- Mi se zalepila edna semka od lubenica na glava da ti ebam....
- Iiiiiiiiiiii.

:twisted:
Jel ovo treba da bude smesno??? :? :ang1:
 

Наташа Радио Милева Мара

Проф. Др. Маг. Мами
Член од
29 април 2005
Мислења
4.208
Поени од реакции
1.117
???

Giza напиша:
Macedalien напиша:
Sedat dvajca drugari u kafana i edniot raskahuva nekakva avantura...

- Ja ebam usred park u zima, choveche... Ladno, sneg!!! Sho da ti pricham!!!
- i?
- Posle i go butam u g's!!!...
- Aman?
- I si go vadam penisot i sho kje vidam...
- Sho ?
- Mi se zalepila edna semka od lubenica na glava da ti ebam....
- Iiiiiiiiiiii.

:twisted:
Jel ovo treba da bude smesno??? :? :ang1:
apsolutno ne e smesno :evil: treba da se premesti vo glupavi vicevi :wink:
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
454
Поени од реакции
3
Si bile dvajca pedofili i se shetale.Po pat sretnale nekoe devojce 4 godishno.Ej mu vikat edniof na drugiof...ahhh vidi go momiceno kakvo e....4 godini imat ko za 2 izgledat:)
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.908
Поени од реакции
105
Macedalien напиша:
Sedat dvajca drugari u kafana i edniot raskahuva nekakva avantura...

- Ja ebam usred park u zima, choveche... Ladno, sneg!!! Sho da ti pricham!!!
- i?
- Posle i go butam u g's!!!...
- Aman?
- I si go vadam penisot i sho kje vidam...
- Sho ?
- Mi se zalepila edna semka od lubenica na glava da ti ebam....
- Iiiiiiiiiiii.

:twisted:

Ахахахахахаха
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

MSV

Член од
24 март 2005
Мислења
3.060
Поени од реакции
39
SpaceLily напиша:
Si bile dvajca pedofili i se shetale.Po pat sretnale nekoe devojce 4 godishno.Ej mu vikat edniof na drugiof...ahhh vidi go momiceno kakvo e....4 godini imat ko za 2 izgledat:)
Многу ЦРН виц...
 
Член од
6 март 2005
Мислења
897
Поени од реакции
5
Се сексале се сексале... и се сексале и сексале, и едно време типкава му вика на фраеров: "Вади го ми се сере!"
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
10.731
Поени од реакции
140
јузер напиша:
Се сексале се сексале... и се сексале и сексале, и едно време типкава му вика на фраеров: "Вади го ми се сере!"


е ова се вика гадно
 

MSV

Член од
24 март 2005
Мислења
3.060
Поени од реакции
39
Мујо и Фата, 20 години во брак, се сексаат секоја вечер. Ама, Мујо инстистира тоа да го прават во комплетна темница. Една вечер, среде сексот, по грешка се запалило светло и Фата гледа дека Мујо го прави тоа со вибратор!
- Па дали си ти нормален? Откога ова го правиш свињо една, има се да ми објасниш!
- Ма, лесно ќе ти објаснам јас за вибраторот него ти мене објасни ми ги децата!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.908
Поени од реакции
105
јузер напиша:
Се сексале се сексале... и се сексале и сексале, и едно време типкава му вика на фраеров: "Вади го ми се сере!"
Ахахахахахаа ти си лууууууууууууд :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

MSV :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Член од
6 март 2005
Мислења
897
Поени од реакции
5
The`bItCh кажи а? Полуд повулгарен погаден виц од овој не постои! :lol: :lol: :lol:
 

Mad Maxx

SSG3000
Член од
4 мај 2005
Мислења
1.358
Поени од реакции
61
Се враќа дете некое од школо дома,поминува покрај спална и ја гледа мајка му како го обцекорила татко му и рипа.Ја прасува по некое време у кујна-мамо со праевте со тато прееска?
Сестра ти праевме сине-вика мајката.
По некој ден исто,поминува покрај спална ама сега го гледа таткото врз мајката како ја ебе.
Ги прашува после со праеле и овие му викаат-Сине братче ти праевме.
По некој ден пак поминува покрај спална,ја гледа мајка му натртена а татково од позади бута и поцинја на цел глас да липа малиов-НЕЌУ КУЧЕЕЕЕ
:lol:
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.842
Поени од реакции
57
Седат двајца педофили и поминуе 4 годишно девојче..
П1: Види ја малава еј..
П2: Шо ти е бе, могу е мала..
П1: Не бе, дофаќа до квака.

_____________________________________


Седат двајца педофили.. поминуе девојче и едниов вика: „4, 4, ама се ебе ко за 8“. :D :D :D
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.527
Поени од реакции
245
Синот: Тато, како изгледа пичката?
Таткото, збунет: Пред или после секс?
С: Пред секс.
Т: Епа сине, си видел ли расцветана роза, со нежни розеви ливчиња?
С: Аха, а после секс?
Т: Си видел ли некогаш булдог како јаде мајонез?
 
На врв Bottom