Модни совети/предлози/сугестии/прашања (Каде може да најдам?)

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
фала многу за брзиот одговор...претпоставувам дека Л би одговарало бидејќи имаме слична висина и тежина :) само реков да не има и некои други бројки (не знам дали тоа беше европски или американски стандарди)...во секој случај фала многу:)
Ако е кошула, ќе треба да пазиш и кај пределот од градите освен должината на ракавите, поспецифично кога се бира кошула.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Дека од СР, и јас сум од там :D
--- надополнето: 27 септември 2012 во 22:39 ---
Инаку, што мислите за комбинацијата? (Од Енерџи во ГТЦ)
Не е лоша, барем според мене. Боите се убаво ускладени, само мислам дека би можело да се усклади со друг тип на џемпер, овој ми е малце “пуфкаст“. Истата боја, само друг модел. Додуша и вака не е лошо, ама со друг модел би изгледало одлично.(y)
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.258
Поени од реакции
6.888
Може не спаѓа многу во мода прашањево,ама да си прашам сепак....У Кавадарци у најк неможев да најдам air max...колку пари се у трговски и у рамстор? Планирам у петок да идам,па да не ми излезе за џабе доаѓањето :)
 
R

Rockstar90

Гостин
Може не спаѓа многу во мода прашањево,ама да си прашам сепак....У Кавадарци у најк неможев да најдам air max...колку пари се у трговски и у рамстор? Планирам у петок да идам,па да не ми излезе за џабе доаѓањето :)
4 500-5 500, денес баш ги гледав во сити мол :) мој совет иди во аутлетот во борис трајковски, таму имаш модели на air max за дупло поефтини цени. Позз :)
--- надополнето: 4 октомври 2012 во 17:02 ---
Кај можам да најдам ваков модел на ташна, ( како поголемата ), црна, до кај 1 500 денари, само без ова логото на LV. Ако знае некој нека ми пише.
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.258
Поени од реакции
6.888
4 500-5 500, денес баш ги гледав во сити мол :) мој совет иди во аутлетот во борис трајковски, таму имаш модели на air max за дупло поефтини цени. Позз :)
--- надополнето: 4 октомври 2012 во 17:02 ---
Кај можам да најдам ваков модел на ташна, ( како поголемата ), црна, до кај 1 500 денари, само без ова логото на LV. Ако знае некој нека ми пише.
А у сити молот има најк,така?? Фала многу,иначе во аутлетот има добри патики,ама постари модели се...пред 2 години земав од таму,ама сепак ново си е ново :)
 
R

Rockstar90

Гостин
А у сити молот има најк,така?? Фала многу,иначе во аутлетот има добри патики,ама постари модели се...пред 2 години земав од таму,ама сепак ново си е ново :)
да да, има :) денес има и 10% попуст по повод отварање.
 
Член од
24 декември 2008
Мислења
1.375
Поени од реакции
1.566
Каде да најдам убави машки марами, ама онакви со марамче за во сако, нешто налик на дечково на најдесната слика:
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Кај можам да најдам од оние чизмине канаѓанки? Цена одприлика?
 
Член од
29 мај 2012
Мислења
18
Поени од реакции
1
Има ли во Скопје Outlet и ако има дали какви се цените ?
 
Член од
12 март 2012
Мислења
21
Поени од реакции
0
imam eden elek bez rakavi temno plav e ama nz na sho da go nosam? ako mozhi nekoj predlog za kombinacija so nekakva bluza?
 
Член од
27 ноември 2012
Мислења
13
Поени од реакции
5
4 500-5 500, денес баш ги гледав во сити мол :) мој совет иди во аутлетот во борис трајковски, таму имаш модели на air max за дупло поефтини цени. Позз :)
--- надополнето: 4 октомври 2012 во 17:02 ---
Кај можам да најдам ваков модел на ташна, ( како поголемата ), црна, до кај 1 500 денари, само без ова логото на LV. Ако знае некој нека ми пише.
Па девојко незнам колку ќе ти помогне ова али баш таква ташна каква што бараш има во Прилеп, во бутик JORDAN баш некни коа шетав низ бутици здогледав иста како црвената во сите бои само без тие луи витон.. Би требало да се движат околу 1500 ден. до 2000 ден. Се надевам ќе си ја најдеш или пак ќе дојдеш во Прилеп и ќе си ја купиш хехехе :cool:
 
Член од
29 јули 2008
Мислења
22
Поени од реакции
5
Еве овде погледнете можете да се купи некое ефтино модерно парче, за навистина добри цени, но малку лошо е тоа што се чека повеќе време за достава.

https://www.facebook.com/tekstilna.prodavnica
 

Kajgana Shop

На врв Bottom