Модни совети/предлози/сугестии/прашања (Каде може да најдам?)

Дискусија во форумот 'Мода и убавина' започната од Crazy in Love, 31 август 2012.

 1. kvoda158

  kvoda158

  Член од:
  16 јуни 2017
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  4
  Каде можам да најдам маичка за под кошула , нешто вака ?[​IMG]
   
 2. Vori

  Vori СИСЬКИ ДВИГАТЕЛЬ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Член од:
  23 март 2009
  Мислења:
  5.761
  Допаѓања:
  3.937
  Рамбовка ?! БитПазар !
   
 3. kvoda158

  kvoda158

  Член од:
  16 јуни 2017
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  4
  хахахах не рамбовка,овој V стил да е, за опсорбирање на пот,да не се познава пот,за да не се познава кога носиш под кошула и etc.
   
 4. AlekISandra

  AlekISandra

  Член од:
  27 август 2018
  Мислења:
  15
  Допаѓања:
  13
  bitola butik look pred mesec dena gi gledav.. 550 den bea na rasprodazba..pisi mu na stranata na fb mozebi imaat. pozz
   
 5. OMG!!

  OMG!! Пилот

  Член од:
  27 февруари 2017
  Мислења:
  1.849
  Допаѓања:
  890
  Фала за инфо :) До душа откога го имам пишано постот си купив два пара :pos:
   
 6. Damhee

  Damhee

  Член од:
  12 август 2012
  Мислења:
  134
  Допаѓања:
  21
  [​IMG]

  Каде можам да најдам вакви челзи чизми и ваков капут во Скопје?
   
 7. OMG!!

  OMG!! Пилот

  Член од:
  27 февруари 2017
  Мислења:
  1.849
  Допаѓања:
  890
  Челзи чизми имаш на friday.mk разгледај.
   
 8. snatch

  snatch

  Член од:
  21 јануари 2018
  Мислења:
  59
  Допаѓања:
  17
  Дали во Битола некаде може да најдам волнена облека ?
   
 9. Wiz

  Wiz

  Член од:
  17 јуни 2008
  Мислења:
  89
  Допаѓања:
  50
  И тука ќе напишам, барам конфекции/производители/увозители на бебешка, детска и облека за жени на големо, за снабдување роба на бутик, со фактура и се што е потребно, цела Македонија, по можност да се види робата и квалитетот.
   
 10. SunnyGirl

  SunnyGirl

  Член од:
  4 јуни 2014
  Мислења:
  48
  Допаѓања:
  12
  Квалитетни чизми каде да најдам во Скопје? Не од овие кинескиве
   
 11. andrea85

  andrea85

  Член од:
  12 мај 2012
  Мислења:
  539
  Допаѓања:
  595
  Здраво, имам можност за снабдување од марки HOBBS UK, , Mona , Rabe moden , ESPRIT, само се работи за продажба на мало останати бројчиња нови од конфекија без можност за фактурирање//
  пиши инбокс доколку сте заинтересирани
   
 12. GavolRulz

  GavolRulz hippopotomonstrosesquipedaliophobia

  Член од:
  23 март 2008
  Мислења:
  10.771
  Допаѓања:
  6.456
  [​IMG]

  Страшно ми се допаѓа костумот на Погба.. што мислите?
   
 13. andrea85

  andrea85

  Член од:
  12 мај 2012
  Мислења:
  539
  Допаѓања:
  595
  Ти Oзбилно ли? Поише ми асоцира на Драги Шпага :LOL:
   
 14. Makaron

  Makaron КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!

  Член од:
  16 јули 2014
  Мислења:
  6.551
  Допаѓања:
  10.558
  Vakvo nesto za da izgleda dobro treba da bide od mnogu visok kvalitet i odlicen skap majstor da go pravi, ako ne ke izgleda evtino i glupo.
   
  На GavolRulz му/ѝ се допаѓа ова.
 15. GavolRulz

  GavolRulz hippopotomonstrosesquipedaliophobia

  Член од:
  23 март 2008
  Мислења:
  10.771
  Допаѓања:
  6.456
  Лош вкус имаш, што да ти кажам :ROFLMAO:
   

Сподели преку: