Месечината, дали навистина слетавме?

Дали слетавме на месечината?

  • Да

    Гласови: 211 50,6%
  • Не

    Гласови: 206 49,4%

  • Вкупно гласачи
    417

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
па на тие од видеото, секако. Посебно лазања, овој другиот барем има интересни информации
Па тој Лазања ако е некаков шпиун е амерички и за тоа го утепаа од реметење. А и овој другиов, ако не беше магистрирал во USA.
А од друга страна тие се играчите, Русија и Америка....нема трет, овие третиве Кина се како Апасиев во политичката сцена во МК како трета опција.
 
Член од
18 јануари 2018
Мислења
334
Поени од реакции
246
Nikogas ne sletale i nikogas nema
Mozebi po 50,100,200 godini amo uste postoi svetov
Za roboti e polesno da se pratat
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
СЛЕТУВАНЈЕТО НА МЕСЕЦИНАТА Е ФЕЈК ,ПРАТАМ ЕДЕН У.ФО КАНАЛ НА ЈУТУБ ДО ДЕКЕМБРИ КЕ ОБЈАВИ ВИСТИНАТА ЗА СЛЕТУВАНЈЕТО НА МЕСЕЦИНАТА И ЗИВОТ НА НЕА ЦОВЕКОТ Е УФОЛОГ И Е МНОГУ ГОЛЕМ САМО КРИТИЦАР КАЈ НЕГО НЕМА ПОДВАЛУВАНЈЕ НИТУ ЛАГИ МЕСЕЦИНАТА КРИЕ СТРАСНА МИСТЕРИЈА
 
Член од
21 јуни 2019
Мислења
49
Поени од реакции
54
СЛЕТУВАНЈЕТО НА МЕСЕЦИНАТА Е ФЕЈК ,ПРАТАМ ЕДЕН У.ФО КАНАЛ НА ЈУТУБ ДО ДЕКЕМБРИ КЕ ОБЈАВИ ВИСТИНАТА ЗА СЛЕТУВАНЈЕТО НА МЕСЕЦИНАТА И ЗИВОТ НА НЕА ЦОВЕКОТ Е УФОЛОГ И Е МНОГУ ГОЛЕМ САМО КРИТИЦАР КАЈ НЕГО НЕМА ПОДВАЛУВАНЈЕ НИТУ ЛАГИ МЕСЕЦИНАТА КРИЕ СТРАСНА МИСТЕРИЈА
Nikoj ne moze da objavi fakti od NASA ilu od CIA na yt kako prvo nikoj nema da im dozvoli se se toa teorii, najdi mi samo edno video na yt so fakti da postojat vonzemjani.
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
Nikoj ne moze da objavi fakti od NASA ilu od CIA na yt kako prvo nikoj nema da im dozvoli se se toa teorii, najdi mi samo edno video na yt so fakti da postojat vonzemjani.
BALKAN UFO E KANALOT IMA 100 000 SUBSKRAJBERA OPISUVA SE SO SNIMKI I NEGOV CITAT ISTINA NEKAD ZVUCI KO FIKCIJA ,TOJ GO NAJAVI VO DEKEMBRI SINOKA IMASE NOVO VIDEO IMA ILJADNICI KLIPOVI ZA HAKIRANJE NA KOMPIJUTERI NA N.A.S.A ,BOB LAZAR,SNIMKI PREKRIENI TAJNI NA ANTARTIKOT TOJ TI POKAZUVA I NE VELI DEKA OVA E TOA TUKU ODLUCI SAM STO GLEDAS NA VIDEOTO
Автоматски споено мислење:

Nikoj ne moze da objavi fakti od NASA ilu od CIA na yt kako prvo nikoj nema da im dozvoli se se toa teorii, najdi mi samo edno video na yt so fakti da postojat vonzemjani.
BALKAN UFO E KANALOT IMA 100 000 SUBSKRAJBERA OPISUVA SE SO SNIMKI I NEGOV CITAT ISTINA NEKAD ZVUCI KO FIKCIJA ,TOJ GO NAJAVI VO DEKEMBRI SINOKA IMASE NOVO VIDEO IMA ILJADNICI KLIPOVI ZA HAKIRANJE NA KOMPIJUTERI NA N.A.S.A ,BOB LAZAR,SNIMKI PREKRIENI TAJNI NA ANTARTIKOT TOJ TI POKAZUVA I NE VELI DEKA OVA E TOA TUKU ODLUCI SAM STO GLEDAS NA VIDEOTO

PLAVA KNIGA,ASANZ I GI IMA I COVEKOT KOJ GO HAKIRAL I IZVLEKOL INFORMACII OD NASA LUGE STO RABOTELE VO OBLAS 51 ZAPRATI GO KANALOT KE ZBORIME OTOM POTOM
Автоматски споено мислење:

DA NE ZBORAM STO SE NE POKAZUVA SO SNIMKI I SLIKI POGLEDNI SAM , NE E SAMO NASA I RUSIJA E TUKA ZA ELEMENT 115 - MOSKOVIUM, ZA SLUCAJNO IZLETENI SLIKI I VIDEA PA POVLECENI ZA NAJGOLEMIOT HAKER OSLO ,CISTO REALNO VASE E DA VERUVATE ILI NE NAVODNO IMALO I IMA KONTAKT SO VANZEMALCI MISTERII ZA PIRAMIDITE SE MU GI GLEDAM KLIPOVITE I PO MOE KAKO DA NASA ,CIA I RUSIJA VEKE BLAGO SO DECENII CUVANI TAJNI NAMERNO ILI NE GI OTKRIVAAT POZZZZZZZ
 
Последно уредено:

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
ДРЖЕТЕ СЕ ДО ПРАВИЛОТО ДА СЕ ПИШУВА СО CAPS LOCK НА ТЕМАВА ЗА ДА ИМА ТЕЖИНА МУАБЕТОТ.
БОЛДОВИ ИСТО СЕ ДОЗВОЛЕНИ.
 
Член од
20 април 2012
Мислења
3.678
Поени од реакции
9.689
Мене не ме интересира толку дали слетале или не,туку ме интересира за кој qr парајлии купуваат парцели на месечината и кој им ги продава!?:cautious:
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.706
Поени од реакции
9.541
Мене не ме интересира толку дали слетале или не,туку ме интересира за кој qr парајлии купуваат парцели на месечината и кој им ги продава!?:cautious:
А имотен лист добиваат ли?;)
Кој купил нешто од месечината? За да биде парцела, значи треба некој да биле таму, да вршеле мерења, дрн дрн.. треба да има геодетски премер итд..мислам дека лажат, дека никој ништо не купил, ниту пак може.....па во чие власништво е месечината, на Бога едино ако му плаќаат:LOL:
 

Natan 3.0

Bitch Божји
Член од
17 февруари 2019
Мислења
1.598
Поени од реакции
5.064
Слетавме:

moonlanding.jpg

Фотодокументирано од страна на Rammstein.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom