Менструација

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
FortunE напиша:
StenmarC напиша:
Abe ima, ama nekoj :P :wink: Ne znam dali nekoj so takvi bolki vo stomak bi imal sex (zboram za zensko) :lol: :lol: :lol:
Pa dobro, bolkite se prviot den, a potoa e nekoja tapa bolka kaj jajnicite koja ne prechi da se ima sex :D
Breeej shto sme zavisni od sexot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
StenmarC напиша:
FortunE напиша:
StenmarC напиша:
Abe ima, ama nekoj :P :wink: Ne znam dali nekoj so takvi bolki vo stomak bi imal sex (zboram za zensko) :lol: :lol: :lol:
Pa dobro, bolkite se prviot den, a potoa e nekoja tapa bolka kaj jajnicite koja ne prechi da se ima sex :D
Breeej shto sme zavisni od sexot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jas nikade ne rekov deka sum imala sex koga "imam dobieno" :D Mene mi e gadno i ne dozvoluvam :D Ne sum tolku zavisnik, shto ne znachi deka ne go sakam :D
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
FortunE напиша:
Jas nikade ne rekov deka sum imala sex koga "imam dobieno" :D Mene mi e gadno i ne dozvoluvam :D Ne sum tolku zavisnik, shto ne znachi deka ne go sakam :D
Ajde ajde ne se vadi sega :lol: :lol: :lol:
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
StenmarC напиша:
FortunE напиша:
Jas nikade ne rekov deka sum imala sex koga "imam dobieno" :D Mene mi e gadno i ne dozvoluvam :D Ne sum tolku zavisnik, shto ne znachi deka ne go sakam :D
Ajde ajde ne se vadi sega :lol: :lol: :lol:
Nemam prichina da se "vadam", si kazav deka mi e gadno breeee :D
I ova e zenska tema, shto barash tuka? :D :D :D
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
E sea ... abe jas ne sum zensko ... peder sum, ali se osekjam kako zensko :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ne e bitno shto si.... bitno e kako se osekjash. Eve sea i Macedalien ke me poddrzi :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Наташа и мене мама ми вика дека кога ќе родам ќе ми се смират болките ... знаев дека ме лаже!!! :lol: :lol: :lol:
Иначе да си се повторам, и јас имам ужасни болки првиот ден само, ми трае 3-4 дена и гаден е филингот кога тече!!! Мислиш ти тече од сите страни и незнаеш што да си доправиш упм. Ама никад не ми се десило да стварно ми истече ...
Форчн, ти кажував за тие београѓанките што ми доаѓаа во Блу нет? Кога едната прокрвари а имаше бели панталони и и го дадов моето џемперче најомилено да се покрие и не ми го врати? Е тоа е срам.
Нервоза ме фаќа само ден пред да ми дојде ... тоа е стварно неконтролирана нервоза ... јеби га. После тоа наредниот ден сум блаженоуспокоена и баш неможам да се нанервирам.
Сум имала односи и со тоа ... ако е првите дена во када ... а после тоа и така ... ако е веќе онака малце да не тече секако :lol: :lol: :wink:
И кога имаат жени менструација најмногу им се е**.
Најмногу пишав мамата бркајте работа ајде :lol: :lol: :wink:
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Форчн, ти кажував за тие београѓанките што ми доаѓаа во Блу нет? Кога едната прокрвари а имаше бели панталони и и го дадов моето џемперче најомилено да се покрие и не ми го врати? Е тоа е срам.
Mi teknuva i znam deka dzempercheto ne ti go vratija... Ne ti ni treba, mozi dodeka stignala doma go napravila i go razmachkala :D :D Ne mi se desilo da napravam lom, pazam ...
Нервоза ме фаќа само ден пред да ми дојде ... тоа е стварно неконтролирана нервоза ...
Jas sum nervozna nekolku dena pred da mi dojde, prviot den sum isto taka nervna od bolkite, a potoa sum super pak :D
Сум имала односи и со тоа ... ако е првите дена во када
:D :D :D :D :D
И кога имаат жени менструација најмногу им се е**.
I pred da dobijat i koga imaat :D Ma sekogash im se.... :D I ne samo na zenite :D
 

АуРоРа

Засекогаш
Член од
15 мај 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
15
Епа вака... НЕ знам дали е лошо или поарно е ,ама мене никогаш, ама баш никогаш не ме боли стомак пред да добијам или нешто слично. Нити сум нервозна, нити осеќам кога ќе ми протече, арно што стално ми иде на време и си бројам, инаку по мене потоци ќе оставав! дури тогаш ќе имаше црвени денови! И мислам глупаво е секс за време на менс и + не е хигиенски...бљАК
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Жената е единственото нешто кое седум дена крвари а не умира..
 
Член од
10 јуни 2005
Мислења
59
Поени од реакции
5
The`bItCh напиша:
Жената е единственото нешто кое седум дена крвари а не умира..
jas denes sigurno 2-3 litri krv izgubiv :)
utre tek ke bide strasno.. vtoriot sekogas najvise mi tece..
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Нема да умриш :wink:
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
E znaci kolku ste gadni, alal neka vi e.
Pju!
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Ц ц ц ц ц ц ц ...
па добро нели неколку пати рековме мажи да не пишет на топиков!? :evil:
 
Член од
22 април 2005
Мислења
2.492
Поени од реакции
1.120
Контровезна тема :)

И пред се гадна.. без навреда
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.180
Поени од реакции
34.389
А сакате да не добиете веќе?
- Епа што кукате?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom