Маленко "фраерот"

Nitro

Veltro
Член од
11 октомври 2007
Мислења
260
Поени од реакции
2
Шо да му се мојт, врска немат и тој кај терат ке потрајт некое време браков и после парница за развод, ко ќе видите со ќе видите....
 

Ivy_K

/
Член од
29 мај 2006
Мислења
1.206
Поени од реакции
16
bravo stvano i jas se sokirav vaka ne mi e nesto posebno ali zenive pripagjaat lelelele :pos::pos:
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.991
Поени од реакции
6.240
kade be irina a. :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: so takov dibek kako malenko. ko prvo kaj ke se zapoznaat ( nekako ne mi za veruvanje deka se dvizat vo isti krugovi ).
kakva sponzorusa e ovoj malenko a i mislam deka covekot ima bolna opsesija da go ima po mediumi ....... edvaj cekam da vidam sto sledno ke napravi
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Јове жити се..пак си забораил да се напиеш лекови а? :pos: немој вакви дезинформации ја шокираш јавноста со глупости
 
Член од
25 октомври 2007
Мислења
1.583
Поени од реакции
89
kade be irina a. :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: so takov dibek kako malenko. ko prvo kaj ke se zapoznaat ( nekako ne mi za veruvanje deka se dvizat vo isti krugovi ).
kakva sponzorusa e ovoj malenko a i mislam deka covekot ima bolna opsesija da go ima po mediumi ....... edvaj cekam da vidam sto sledno ke napravi
А па таа со незнам колку бракови и незнам колку деца па да не е асална. И двајцата не се нормални очигледно. Ќе има смеење за некое време кога ќе се вади Маленко што не му чинело од овој брак. :pos2::pos2:
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.258
Поени од реакции
3.608
ауууу воскреснување тема од 2007 хаххахах бар да почекаше уште некој месец за десетгодишнина :)
 
Член од
21 септември 2016
Мислења
831
Поени од реакции
1.135
Турунџиева, Жугиќ, Фани..навистина јаки жени, фраер невиден.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom