Маленко "фраерот"

Kvendolin

чупе од бурдите
Член од
24 март 2007
Мислења
1.003
Поени од реакции
75
Абе ни за момент не помисливте дека можеби се заљубил човекот.Завидлк,значи.:pos:
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
1.968
Поени од реакции
43
Се заљубил....како и во сите претходно нели:pos:
Може да се обложуваме колку ќе му трае оваа врска:)
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Е ова ти е апаш, 5 пути се жени, 5 пути се разведуе, 30 пати прелажуе, 100 пати за пари. :pos: :pos: :pos:

И после живот ќе живее, епа ќе живее. :pos:
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Нцнцнцннц еее нигде го немаше сеа Иринчето ќе ја плеска :pos: ај ај нека му е со сТреќа :vozbud:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Се заљубил....како и во сите претходно нели:pos:
Може да се обложуваме колку ќе му трае оваа врска:)
Се обложувам на две години или нешто помалку и женско дете,да се котат охриѓаниве:pos2:
 
Член од
8 јули 2006
Мислења
54
Поени од реакции
30
http://www.vest.com.mk/default.asp?id=145329&idg=7&idb=2257&rubrika=Makedonija

eve koja e n-tata po red zena na Malenko. A zar veruvase nekoj vo toa deka e Irina Abramovic vo prasanje?!?!?!??! Toa kje se desese koga jas kje se omazam za George Clooney. Abe ajde lugje ne me zezajte. Sam si ima pusteno patka zasto nikoj ne go ferma maliot vo drzavava. Za greota e maliot, si ima problem.
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
http://www.vest.com.mk/default.asp?id=145329&idg=7&idb=2257&rubrika=Makedonija

eve koja e n-tata po red zena na Malenko. A zar veruvase nekoj vo toa deka e Irina Abramovic vo prasanje?!?!?!??! Toa kje se desese koga jas kje se omazam za George Clooney. Abe ajde lugje ne me zezajte. Sam si ima pusteno patka zasto nikoj ne go ferma maliot vo drzavava. Za greota e maliot, si ima problem.

Ja верував........мислам хелоооууу.......Е зашо сеа со проблем го прајш.Си има работа во Русија и си фатил женска од таму.шо е болно во работата
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Се заљубил....како и во сите претходно нели:pos:
Може да се обложуваме колку ќе му трае оваа врска:)
колку даваш за година дена? ја ич:pos: нема да стигне до таму:pos:
можда и ќе :vozbud::raz::raz::raz:
ако со среќа нека му е:smir:
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
1.968
Поени од реакции
43
Се обложувам на две години или нешто помалку и женско дете,да се котат охриѓаниве:pos2:
колку даваш за година дена? ја ич:pos: нема да стигне до таму:pos:
можда и ќе :vozbud::raz::raz::raz:
ако со среќа нека му е:smir:
Значи имаме еден облог на 2 години плус женско дете и уште еден облог за една година. хммм...

Работава повеќе ми оди накај 2 години плус дете... Значи потребно е време, да го направи детето, да се роди, да ја убеди идната жена да земе некаков кредит, да и ги собере паричките и нормално да се разведе на крајот. :nesvest:

Има време ќе видиме за колку ќе стане побогат на сметка на друга. Други предлози..
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Ubavo ke e za nas, ke investira sigurno nesto ovde.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Aко сакате да биде спешл гест стар на следната собиранка, ќе го викнам, ама само ќе им прави муабет на Кајганџиките што се постари од него 4-5 години хахахахаха :pos2:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Значи ќе го купи ФК Охрид и Шевченко и Фантом ќе сфрши кога ќе разбере
Може на заебанција го пиша ова, ама најсериозно ти кажувам, има такви индиции. Информација од прва рака.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom