Македонски модни инстаграм профили

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552
@коцка нека каже ако било спомнато во некое видео што го гледала, али јас мислам дека не добиваш никаков сертификат, туку само како и каде да го носиш за да не ти бидат џабе парите. :D
Вие сте само ужасно љубоморни дека не ви текна порано како се прави бренд!!!
 
Член од
1 март 2010
Мислења
7.886
Поени од реакции
14.372
Кој што има контакт со брендкреаторкава, нека и предложи да напише еден case study за создавање на брендот. Се разбира, после тоа ќе си напише 2-3 научни труда и целиот процес ќе го круниса со учебник.
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.295
Поени од реакции
13.156
Која ебе оваа,?Да ја најдам на инста.?
 

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.917
Поени од реакции
12.405

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.295
Поени од реакции
13.156
Пишав на нет антонија бренд алиекспрес и ми излезе она ХАХАХАХАХАХА ангела била
БРЕНД
Ау,каква краветина глупа,оваа треба да јаде бан од онстаграм,и пријава од агенција за заштита на потрошувачи.
Не ми се верува.
 

shumecha.tableta

Модератор
Член од
26 декември 2013
Мислења
3.320
Поени од реакции
17.764
До вчера со женска ѝ го поддржуваа Борис кога тролаше други инфлуенсери, сега кога нејзе ја пецна ја здоболи па падна уште пониско.


Четири видеа се постирани на профилов патем. Мери ѝ памет...
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552
До вчера со женска ѝ го поддржуваа Борис кога тролаше други инфлуенсери, сега кога нејзе ја пецна ја здоболи па падна уште пониско.


Четири видеа се постирани на профилов патем. Мери ѝ памет...
криво ми е што борис ги избришал неговите видеа :(
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.123
Поени од реакции
15.939
криво ми е што борис ги избришал неговите видеа :(
Мх, несериозност и од негова страна, ко да нема никој во државава да си држи до мислење што кажал. Анфолоу и за него.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552
Мх, несериозност и од негова страна, ко да нема никој во државава да си држи до мислење што кажал. Анфолоу и за него.
абе не го ни следев, можда дека девојка му ја нападнале (а која му е девојка?) па затоа се премисли.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.123
Поени од реакции
15.939
абе не го ни следев, можда дека девојка му ја нападнале (а која му е девојка?) па затоа се премисли.
Абе јас го следев, сега ни него, зашо си праат само драматургии еден со друг, а после пу пу не важи. Таа избришала, тој избришал, па што се закачуваат кога не им држи гзот после тоа.
Локвенец или Доколенец му е женската. :pos:
Видеово погоре, па јас покринџ одамна не сум се осетила. Кој и дал идеја дека она има некоја способност за глума, комедија, пародија, за било што забавно. Очај.
 

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.701
Поени од реакции
5.328
Абе јас го следев, сега ни него, зашо си праат само драматургии еден со друг, а после пу пу не важи. Таа избришала, тој избришал, па што се закачуваат кога не им држи гзот после тоа.
Локвенец или Доколенец му е женската. :pos:
Видеово погоре, па јас покринџ одамна не сум се осетила. Кој и дал идеја дека она има некоја способност за глума, комедија, пародија, за било што забавно. Очај.
он ја рчкаше неа директно... а таа му нареди цела фамилија тука, мајка, брат, девојка...

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom