Македонска фудбалска репрезентација

Член од
12 јануари 2015
Мислења
2.169
Поени од реакции
3.467
Треба да е утешително што за време на работа треба некој у гужви да глави за да набави 2 смешни карти? :vrtioci:
Ако сака некој ќе најде начин и ќе отиде. Ни мене не ми се допаѓаат глупостиве што ги прават, ама па сеа, ќе се снајдеш, ќе купиш. Не ми е јасно ни мене зошто нема онлајн карти. Секако луѓе ги проверуваат на врата. Еднаш ако е скенирана, на вториот не треба да му ја отчита и тоа е тоа.
 
Член од
6 ноември 2014
Мислења
3.798
Поени од реакции
8.926
Абе и мене не ми е јасно зашто ако имаш онлајн карта ти бараат да ја испечатиш у хартиена форма, као да не може скенерот преку екран да фати, па ете, бараат. Па дали ќе отидам у тобако да купам или у копирница да испринтам, тоа е :)
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.142
Поени од реакции
28.898
Џани многу нервозен
 
Член од
25 декември 2019
Мислења
1.744
Поени од реакции
2.667
Каква е оваа ДОМИНАЦИЈА !!!
Елмас, Барди, Алиоски :cuc::cuc:
Не е верно ова што го гледам, не паметам да сме размонтирале противник од рангот на Украина на таков начин, дефинитивно ова е најдоброто одиграно полувреме на репрезентацијата.
Среќно во второ момци.
:oeoeoe::oeoeoe::oeoeoe:
 
Член од
14 јули 2017
Мислења
626
Поени од реакции
1.207
Денеска Украина, на 19ти Англија ги плескаме ;)
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.649
Поени од реакции
81.695
А да си го чуваме овој со брадичево за со Англија? Не мора да се враќа Милевски на клупа :D
 
Член од
19 август 2010
Мислења
3.568
Поени од реакции
8.188
Различна репка сме кога сме комлетни. Одлично прво полувреме, сите желни за игра, пасови као Барса. Подзаборавивме веќе како е да изиграат ваква утакмицаа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom