Македонска фудбалска репрезентација

Член од
10 септември 2016
Мислења
9.220
Поени од реакции
18.648

Сачекуша им направил. :mad:
Настрана политика и омраза кон него, човекот си има фаца као оној лик у маало кој го избегнуваш уште сабајле за да не те тепа малер цел ден :icon_mrgr:
 
Член од
19 август 2010
Мислења
3.633
Поени од реакции
8.385
A најјако е што на зајаков му било забрането као демек да иде во хотел поради мерки, а ќоро и сакато се нареди во хотелон да се слика. Бананаленд пуштен на максимум.
 
Член од
17 август 2014
Мислења
3.582
Поени од реакции
5.505
Брејјјјј, 3 песни слушнав за Македонија на ЕП, ниедна за кур не ја биѓава.
Не се замарајте со новиве срање се, слушај од Тоше химната за МК, а има и други добри песни во тој конкурс за најдобра навивачка песна кога беше пред многу години, 2006-2007 негде.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.596
Поени од реакции
21.736
Не се замарајте со новиве срање се, слушај од Тоше химната за МК, а има и други добри песни во тој конкурс за најдобра навивачка песна кога беше пред многу години, 2006-2007 негде.
Па можеле да се потрудат нешто попевливо да создадат. Ова се песнички мислиш составени на голем одмор во основно.
Ние - срце силно бие; тука - срце силно чука... :confused:

Али па мене ни таа на Тоше не ми прави некој мерак.
Пишав претходно, само една песна е баш навивачка (Дени те чува), а и така е именувана.
Тогаш на тој конкурс ако не сум грешка вака беше финалниот пласман

1. Тоше
2. Дени те чува
3. Кристина Арнаудова - не беше оваа лоша колку што не се слуша, ама не ми е некако за на стадион, повеќе ми е некако за во војна. :)
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.117
Поени од реакции
9.958
Член од
7 август 2011
Мислења
4.789
Поени од реакции
13.200
Црвена црвена, дени те чува, па многу празни места, па гол од суперхикс. Другите не ни влагаат на листата за навивачки песни. Можда би влегле на листа на златно славејче или некое слично детско музичко шоу. Освен днк, они не би влегле на ниедно шоу каде што се бара минимум музичко познавање. Панчо веројатно би се протнал на очиња поточиња мислејќи дека е некое ќелаво старо дете од Бенџамин Батон.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom