Македонската кошарка!

Fcu

Член од
10 август 2007
Мислења
585
Поени од реакции
2
Strumicani vie ste samo popatna stanica za godel rabotnicki.
 

Грмуш

Пичкмајчин
Член од
11 октомври 2007
Мислења
1.118
Поени од реакции
90
Ovaa sezona e najinteresna poslednive 5 godini....So vikate a???/
 
Член од
9 јули 2017
Мислења
380
Поени од реакции
80
Приходот од влезниците беше наменет за лекување на Ивица Стрезоски кој треба да се лекува во Кина. Покрај овој приход, на полувремето му беше предадена и донација која ја собраа спонзорите на клубот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom