Македонија VS Шпанија

Тип

  • Македонија победник

    Гласови: 207 43,7%
  • Шпанија победник

    Гласови: 138 29,1%
  • Нерешено

    Гласови: 129 27,2%

  • Вкупно гласачи
    474
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
zote не ми е јасно шо сакаш да казиш дека не е во ред што картата за прв пат е толку мала овие од ффм не мозам да ги смислам ама за ова се за секоја пофалба по првпат во нрколкуте години а тоа сељаци ќе оделе на утакмица тој што ја сака МАКЕДОНИЈА ќе оди па крај краева вие градските купетеги сите карти и нема да има сељаци незнам не мозам да те сфатам што сакаш да казеш дека нема да има атмосфера стафарно не знам што ти е муабетот :toe:


Картата е во ред што е толку мала цена и според наш стандард на ниво, но нели две добра не одат заедно и сега тие луѓе или навијачи што не сакале да плаќаат по 500 денари за карта или илјада сега ќе дојдат еден куп а такви со сељачко понашање (не мора да се од село) ќе има еден куп и затоа според мое мислење не ми е јасно каков ќе биде тој спектакал. Што ќе се прави кореографија? Или не знам тие ќе навијаат повеќе, затоа мене не ми се верује зашто овој народ доаѓа само на отварање на нешто ново, така беше и со новата сала, така е кога некој нов кафик ќе се отвори или дискотека а после пак стара песна. И затоа моето мислење е дека мене не ми се верува во спектакатл.
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
Кој сељачишта бе да ти ебам сељакот .... како прво сељак е карактерна особина, а не човек од село(глупачиште низаедно)
Стално тука мрчиш муда,а од такви како вас шминкери не ја бива работата... У костум шо доваѓате на утакмица!
смирисе бе друже нема потреба од нервози еве зоте си објасна што сакал да кажи а и за тоа што значи сељак мислам дека знаеме 99,9999% на форумов
 

/gone/87

+++FOR CLEAN SKOPJE+++
Член од
30 март 2009
Мислења
1.769
Поени од реакции
119
а темава да не беше Македонија-Шпанија
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
се уште не се во продажба но од први очекувам да ги има во т-мобиле или космофон :toe:
 

acermk

лавот во сенка
Член од
18 јуни 2009
Мислења
1.922
Поени од реакции
831
Можеби ќе ги има во Т-Мобиле во Космофон не верувам...
 

tose_cesc

Oh Arsenal we love you!
Член од
3 јануари 2009
Мислења
753
Поени од реакции
43
Сигрно ли е дека картите ќе бидат пуштени во продажба од 1 или ??????????????
 
Член од
23 февруари 2009
Мислења
83
Поени од реакции
6
Се гледаме на 12-ти... Поздрав ЧКЕМБАРИ БИТОЛА!!!!!!!:baeh:
 

tose_cesc

Oh Arsenal we love you!
Член од
3 јануари 2009
Мислења
753
Поени од реакции
43
Треба некој да нацрта? Сто пати се кажа, картите ќе бидат пуштени од 1ви натаму!

Ами не би било лошо и да нацрташ ако сакаш...и сигурно сум немал видено штом прашувам.бидим поздравен и само без нервоза :helou:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Ами не би било лошо и да нацрташ ако сакаш...и сигурно сум немал видено штом прашувам.бидим поздравен и само без нервоза :helou:
Епа нека не ви биде тешко да свртите 1-2 страни поназад, секој ден истото прашање. :smir:
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.615
Поени од реакции
70.189
Eh vaka da se karavte za karti za makedonsko prvenstvo, a ne samo reprezentacija koga igra site ste navivaci:kesa::tapp:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.530
Поени од реакции
5.539
абе најпрвин поздрав до сите ова ми е прво мислене слуснав дека на 12 ке гостуваат флорентино перез и лапорта

али сепак највазно е атносферата со ке биде на стадинот нз само со ке биде ако мак даде гол тоа ке биде лудница
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.753
Поени од реакции
9.911
Билетите надвор од Скопје знае некој каде ќе се продаваат? Т-Мобиле можеби?
 

Harry Potter

Imperius
Член од
14 септември 2005
Мислења
2.546
Поени од реакции
1.539
Eh vaka da se karavte za karti za makedonsko prvenstvo, a ne samo reprezentacija koga igra site ste navivaci:kesa::tapp:

какви црни навивачи бе, навивали не се тие кои идат на стадион само кога играме против Шпанија и Англија!! :uvo:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom