Македонија - Русија, (меч за третото место) 18.09.2011, 16:30 часот

Дали ќе победиме ?

  • Да!

    Гласови: 236 86,8%
  • Да!

    Гласови: 36 13,2%

  • Вкупно гласачи
    272

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Не вреди да се коментираат исфрустрирани личности кои лежат болни ако не се во центар на внимание.
 

MasteR_#0

Addict
Член од
16 мај 2010
Мислења
3.154
Поени од реакции
878
Кога веќе зборите за Кириленко имаше еден јак демотиватор, pred svakog utakmucu izadze iz groba (се извинувам за евентуални граматички грешки :)) и ептен јака фотка :D
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Јас не наметнувам мислење на никого...ниту ме интересира дали некој се согласува или не.Ти си имаш твое и јас го почитувам ама ако мислиш дека Дамјан и Чековски којшто сам правеше бунари за тројка и фрлаше топки на другиот крај на терен играа самоуверено и сигурно тогаш немам што да ти кажам освен дека немаш некое познавање од човечката психологија.
Тебе целата теорија ти е дека ако играме со "самодоверба" (верувам ни сам го немаш разјаснето овој поим убаво, затоа го тупиш со него), ќе освоиме злато?

Па дај да пратиме стрит-болери следниот пат, они секад на баскет се полни со самодоверба, сигурно зимаме подиум.

Само едно ќе ти кажам, иако знам дека е залудно - дечките не играат сами на терен, имаат противник.
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.763
Поени од реакции
14.028
СИТЕ НА ПЛОШТАД !! КОЈ Е ВО ШКОЛО НЕГА БЕГА ВАКВО НЕШТО НЕ СЕ ПРОПУШТА ТЕК ДУРИ ЗА ПОЛА ГОДИНА КОГА КЕ ОСВОИМЕ ОЛИМПИЈАДА КЕ БИДЕ ВАКА.. КОЈ КЕ ЧЕКА ТОЛКУ :D
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
СИТЕ НА ПЛОШТАД !! КОЈ Е ВО ШКОЛО НЕГА БЕГА ВАКВО НЕШТО НЕ СЕ ПРОПУШТА ТЕК ДУРИ ЗА ПОЛА ГОДИНА КОГА КЕ ОСВОИМЕ ОЛИМПИЈАДА КЕ БИДЕ ВАКА.. КОЈ КЕ ЧЕКА ТОЛКУ :D
Ти си прочитал нешто за пола година и одма помисли на Олимпијада.
ЛОИ се играат за една година, за пола година е ЕП во ракомет.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.320
Поени од реакции
57.791
СИТЕ НА ПЛОШТАД !! КОЈ Е ВО ШКОЛО НЕГА БЕГА ВАКВО НЕШТО НЕ СЕ ПРОПУШТА ТЕК ДУРИ ЗА ПОЛА ГОДИНА КОГА КЕ ОСВОИМЕ ОЛИМПИЈАДА КЕ БИДЕ ВАКА.. КОЈ КЕ ЧЕКА ТОЛКУ :D
Ќе ја освоиме Олимпијадата, само прво да се пласираме а после Коби Брајант и другови нека му ја мислат.
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.763
Поени од реакции
14.028
Ти си прочитал нешто за пола година и одма помисли на Олимпијада.
ЛОИ се играат за една година, за пола година е ЕП во ракомет.
како прво зборев за кошарка не мешај ракомет ракомет идам у ниш тоа 100% и не ме прај глуп зашто сигурно поише сум информиран од тебе и знам кога се олимписки игри знам кога се квалификации за олимпијада добро утнав пола година ама тоа е за 10 месеци... и не ме цитирај!
 
Член од
14 август 2008
Мислења
2.441
Поени од реакции
1.012
Дај не го дрвете со Курир, ако некој гледа да се шлепа на успехот на кошаркарите, сигурно се тоа они и нивните налогодавци... Реакцијата е за навивачката песна, која, како и сите навивачки песни, е помалку или повеќе глупава.
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.165
Поени од реакции
15.953
Дај не го дрвете со Курир, ако некој гледа да се шлепа на успехот на кошаркарите, сигурно се тоа они и нивните налогодавци... Реакцијата е за навивачката песна, која, како и сите навивачки песни, е помалку или повеќе глупава.
Aбе ајде.
Да не треба да викнеме некој евроамбасадор и да ни пишува навивачки песни. Патем индиректно го нарече македонскиот народ глупав. Секоја ти чест!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom