Мака ми е!

V

Viktor g

Гостин
Мака ми е што со мене си прават шеги што сум им помогнал на луѓе кој сега ме газат:uvo: мака ми е што сеуште верувам дека сите се добри , фини како мене и дека би го направиле она што јас за нив мака ми е затоа го пуштам овој крик ЛУЃЕ ДАЈТЕ МИ ЛУЃЕ А НЕ ЖИВОТНО И НЕЛУЃЕ ДАЈТЕМИ ЛУЃЕ КОЈ ЌЕ МЕ ЦЕНАТ ДАЈТЕ МИ ЗШ НЕЗНАМ УШТЕ КОЛКУ ЌЕ МЕ ИМА:toe:
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.729
Поени од реакции
9.712
Maка ми е од глупиве проблеми, за кои доколку сакам да ги решам, треба многу да жртвувам.
Мака ми е од чекање.
Мака ми е од обврскиве кои ги имам периодов, а за кои ме мрзи со прсте да мрднам.
Мака ми е од долгиве ракави и дебеливе јакни.
Мака ми е од звучнициве од компјутеров.
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.679
Поени од реакции
11.750
Maka ми е од турбо фолк народњаци.
Мака ми е од селски фаци.
Ни вас, ни нас, ни нема спас...
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.725
Мака ми е што не ми текна порано да си земам цигари зошто сега немам и треба да пешачам 200метри а под мене работеше маркетот до 10ч.

Јебига..
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Многу ми е мака...период е :)
 
O

okej

Гостин
во последен период се повеќе ми е мака..има премногу работи што ако почнам тука да ги пишувам треба да куцам саат време..ама..јас од тоа само се разболев и ме боли срцето кога дишам..ако некој некогаш му тргнало на подобро нека пише некој совет..фала
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.680
Поени од реакции
4.803
Мака ми е после толку копање во архивите на форумот - дури на крајот од пребарувањето ми текна дека тие постови и корисници што ги барав цело време и што можат да ми го променат животот - отидоа во неповрат кога се деси фрката со серверот негде почеток 2007-ма ... у пм колку ми фали периодот од август до декември 2006-та .. :icon_frow
 

Красулка

Replay & Undo
Член од
3 јануари 2009
Мислења
1.508
Поени од реакции
1.157
Мака ми ооо Господи и тоа ептен ми е мака...
Осеќам како утробата ми се крева, главата ми прска, притисокот ми е висок(бар тоа е добро за промена...) и срцето ме стега...
Не ми е сеедно...мака ми е ама нај...
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
3.718
Поени од реакции
772
Море каква мака,
то ти је стандардна величина на секој што сака
да си има работа со разни луѓе
са ове и оне стране пруге.
Не знам дали ми е мака
од шо да учам ептен не ми се сака
дали од шо имам уште три книги
или од што сум у еуфорија ептен.
Ама не ми е мака што имам позитивни реакции
и различни убаи фракции.
И неубаи наравно, мора да има
ама не може секој да го прима.

Ова е најлошата нумера у светов шо сум ја пишала и од неа ми е мака, пошто само јас си ја разбирам а кога би ја сфатиле и вие, и вас мака би ви било, затоа не ја читајте. Фала
Мака ми е од што ме мрзи и од што ми се пие тоник вотер.

И ќе ми биде мака док не ги купам Жадор, Ескада и Енигма! Сите три па ако треба и ќе скапам у кладилница!
 
Член од
25 декември 2008
Мислења
1.877
Поени од реакции
1.089
Maka mi e.......vcera se zdrviv od alkohol i sea mi e maka, mi se gadi se mi e temno pred mene...........
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
не да ми е мука... и нервозен сум башка... тупам мозок цела недела да напраам нешо и на крај ме аебува другарче со 2 3 реченици кажани у 3 4 секунди.. П.С ми заеба цел план! Пу да ти ибам...
 

mr.wicket

limitless..
Член од
20 јуни 2005
Мислења
5.127
Поени од реакции
519
Мака ми е што секое сабајле ми е исто.
 
Член од
24 март 2010
Мислења
59
Поени од реакции
22
Мака ми е цело сабајле.. Кој к*р ме тераше дрво да се сторам? У к*рац се`.. :tapp:
 

Kvendolin

чупе од бурдите
Член од
24 март 2007
Мислења
1.003
Поени од реакции
75
Прво па мушко, уствари па мака ми е!

Од `се ми е мака најискрено и неразбрана сум како пубертетливка, а не да не ми е јасно зошто не сум разбрана туку не можам да си помогнам.
А, најмногу ми е мака шо немам енергија за оптимизам повеќе.
Сакам да си чмаам во песимистичко поетично расположение, само дури ни за тоа немам време повеќе.
Сакам да ме остават да тагувам, ама не, ни тоа не ми го допуштаат.
Бидете среќни кога можете на раат да си се самосожалувате и тоа да трае и трае.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom