Мажачка/Женачка за документи

Член од
26 септември 2022
Мислења
6
Поени од реакции
2
Ako ima nekoj oglas za zenenje vo amerika neka stavi da vidam posto tuka ne se izdrzuva vise
Jas sum zainteresirana za mazenje od Ohrid sum
Автоматски споено мислење:

Пред некое време имав прилика да го слушнам ова дирекно од прва рака. Се работеше за Канадски документи а девојката бараше 30 000 ЕУР за да склучи брак чија крајна цел е стрикно добивање на Канадско државјанство. Верувам дека вакви случаеви има секаде па ме интересираше за каде, по која цена и кои се условите.
Jas sum zainteresirana za mazenje ili vo Amerika ili vo Avstralija
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom