Ливерпул vs Манчестер Јунајтед, 13.45h, 15.10 2011(сабота ) Anfield Road

Ваше типување околу натпреварот Ливерпул-Манчестер Јунајтед


  • Вкупно гласачи
    182
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.901
Поени од реакции
7.430
Се знае кои се титулите. Премиер Лига и Европските купови (ЛШ)
А, да ги додадеме и Карлинг Купот и Купот на Железниците, ќе бидеш ли задоволен?

А кој си па ти да ми кажуваш што да пишувам? Твој ли е форумов ? :)
--- надополнето: Oct 9, 2011 11:24 PM ---

Шо се смееш ? Еве, одземи ги сите тие глупости купови итн. Собери, колку пати Мен бил шампион на европа и Англија и колку пати Ливерпул бил шампион на Европа и Англија. (Одговорот горе ти го кажав ми се чини).

И не јади многу трици, зашто твоето другарче Мартин Јунајтед од фан клуб Манчестер Јунајтед прв започна да провоцира со поставувањето на банерот ''НИ РЕКОВТЕ ДА СЕ ВРАТИМЕ КОА ЌЕ ИМАМЕ .. '' на првата страна од темава. А, ако си ЌОР, тоа е друго нешто.
Не ме цитирај те молам, IQ- си момче...ај гледај си ги тие 5 ЛШ трофеи и остај ме да дискутирам со дечките кои се расположени за тоа.

За кладилница Џони ако играш,пиши +12 жолти картони:pos:Добитен си секако..:pos:
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.881
Поени од реакции
14.319
За фановите на Јунајтед... Видете кој прв почна со провокации на првата страна на темава, па после плачете како бебенца !
ако мислиш на мојот пост,а сигурно на тоа мислиш сликата не беше наменета за провокација,дали го прочита текстот над сликата или едноставно виде сликата и одма почнавте со титулите.Пишав дека промото е јако,дека очекувам неизвсен натпревар и победа на манчестер .Исто така додадов информација за сите одиграни натпревари кој колку победи има и колку завршиле нерашано...:notworthy:
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Еве и мое мислење да пишам за утакмицата....и јас го мразам манчестер, навивам за Ливерпул ама не ми е јасно ова препукување пред дербито....одкако ке заврши утакмицата ке можиме да дискутираме за неа сега ова се само празни муабети.....
Инаку очекувам многу тешка утакмица со многу фаули,картони и контроверзни моменти, но се надевам на победа на Ливерпул и доближување до Јунајтед на 3 бода но ке видиме...Спортски Поздрав
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.735
Поени од реакции
11.208
Друже Коп, па ако не се испуцаме меѓу себе, ептен меморијален меч ќе испадне, може и да се изгушкаат пред утакмица навивачиве а и ние овде да се попедерчиме од кажување убави работи во стилот нека победи подобриот, за мене и нерешено е успех, големи сме во поразот, битката е добиена но војната не, к*р се тресе у ладна вода итн...:icon_lol:
--- надополнето: Oct 10, 2011 1:49 PM ---
Пшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшштттт !!!
Сине, ова може Реал или Милан да го изјават, вие не сте им дораснати уште.
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.482
Поени од реакции
4.052
Кој сака да се обложиме во аватар на месец дена во победа на Јунајтед :)
--- надополнето: Oct 10, 2011 2:31 PM ---
Изгледа никој нема храброст со бато Гоше да се обложи :D
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
4.625
Поени од реакции
5.678
Кој сака да се обложиме во аватар на месец дена во победа на Јунајтед :)
--- надополнето: Oct 10, 2011 2:31 PM ---
Изгледа никој нема храброст со бато Гоше да се обложи :D
Јас ќе се обложам.
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.157
Еј.. а не е темава за +19? :D

Очекувам победа на Манчестер, особено ако се врати Видич, така да конечно сакам да го видам тоа како Џонс игра деструктивец :) И конечно да го разбијаме малерот на енфилд. BTW таму некој што го прочитав
3-0. Оваа сезона за тоа ке јадите грозје во зимо :) Не дека лани не заслуживте да победите, ама среќа што нашиве ептен изгрешија иначе немаше да биде 3-1.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom