Летни блокбастери 2011

Од кој летен блокбастер имате најголеми очекувања?


  • Вкупно гласачи
    213
Член од
7 мај 2009
Мислења
710
Поени од реакции
55
Епа летово почнав да гледам и ја многу филмови :)
Од тие што ги има на листата ги гледав fast five, Hangover 2 и Pirates.
Епа ај да си пишам и ја мислење.
fast five имав мали учекувања од него ама пријато се изненадив ( се радувам на филмови со крадење, а поготово на филмови на собирање тим за крадење :) ) Крајот малце беше предвидлив ама тоа е . Минус на филмот беше што немаше трки :) .
Hangover 2 незнам зошто имав големо очекување коа знаев дека ке биде истата приказна...
Пирати очекував повеке ама сепак тоа е веке 4 дел е. Мислам дека е доста
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Има ли DVDRip од X-men First Class оние од 700тка што се ?
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Имаш R5, видео квалитет 10-ка, аудио квалитет 8/9
Ај ако ти се наоѓа торентич или линкич низ рака прати по ПП зош јас глеав али се нешто викаат 5в 5а а искрено не ми се глеа толку лоша снимка
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Aj kажете некој понови филмови,така подобри да ги симнам,жанрот нема врска бидејќи никој не ми паѓа на памет,не сум во тек што филмови излегле.
 

Max Legend

The black swordsman
Член од
27 септември 2010
Мислења
4.339
Поени од реакции
6.478
Aj kажете некој понови филмови,така подобри да ги симнам,жанрот нема врска бидејќи никој не ми паѓа на памет,не сум во тек што филмови излегле.
Стрпи се до крај на август за новиот Конан.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.336
Поени од реакции
57.931
Aj kажете некој понови филмови,така подобри да ги симнам,жанрот нема врска бидејќи никој не ми паѓа на памет,не сум во тек што филмови излегле.
X-Men first class.
И то.
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
X-Men First Class прилично ми се допадна. Не знам што се очекува. Гледам има некои експертски мислења како веќе не било тоа тоа и слично. Не знам што очекувате, и што сте гледале претходно. Освен што можеби малку сте потпораснале па сега као демек имаме разум и доволен стаж во гледање филмови па можеме да критикуваме.

Иначе да не има некој начекано добар снимак од Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides/Green Lantern/Thor/Your Highness/Fast Five/Hangover 2 слободно нека ме упати.
 

ArsVivendi

самовработена невработена
Член од
15 април 2007
Мислења
603
Поени од реакции
31
X-Men First Class прилично ми се допадна. Не знам што се очекува. Гледам има некои експертски мислења како веќе не било тоа тоа и слично. Не знам што очекувате, и што сте гледале претходно. Освен што можеби малку сте потпораснале па сега као демек имаме разум и доволен стаж во гледање филмови па можеме да критикуваме.

Иначе да не има некој начекано добар снимак од Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides/Green Lantern/Thor/Your Highness/Fast Five/Hangover 2 слободно нека ме упати.
Има ДВД рип од Your Highness, ти го пратив по ПП :)
 

ArsVivendi

самовработена невработена
Член од
15 април 2007
Мислења
603
Поени од реакции
31
Патем, исто така има и ДВДрип од Супер 8 за заинтересираните :)
edit. Додуша не е двд рип, туку DVD screener :D
 
Член од
3 март 2009
Мислења
795
Поени од реакции
702
Сите чекаме да видиме новиот Конан. Надевам се де е поне малку добар како предходниот со Бате Арни. Дали знаете дека филмот за Конан е паривот 3D филм изцело заснет во Бугариjа ? Мислам не е овој филм нешно посебно али ке почекаме и ке видим.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Сите чекаме да видиме новиот Конан. Надевам се де е поне малку добар како предходниот со Бате Арни. Дали знаете дека филмот за Конан е паривот 3D филм изцело заснет во Бугариjа ? Мислам не е овој филм нешно посебно али ке почекаме и ке видим.
филмов е да си отепаш децата :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom