Левица - Политичка партија

Дали ќе гласате за Левица на Парламентарните избори?

  • Да

  • Ќе гласам за мафијашката коалиција СДССМ-ДПМНЕ

  • Не

  • Ќе гласам за друга "ТРЕТА ОПЦИЈА" партија


Резултатите може да се погледнат само после гласање.

Борат

Сагдиев
Член од
22 јули 2019
Мислења
770
Поени од реакции
16
Кога СДС и ДПНЕ официјално ќе влезат во коалиција таа би се викала СМРТ ЗА НАРОДОТ СЛОБОДА ЗА КАПИТАЛИЗМОТ
 

Борат

Сагдиев
Член од
22 јули 2019
Мислења
770
Поени од реакции
16
Ние на Србија и’ го признаваме Косово, даваме простор на НАТО да ги бомбардира, а тие нам, Вакцини.
Ние на НАТО 200 милиони годишно, а тие нам, тапшање по рамо.
Така си е, нема алтернатива... за слепци!
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.133
Поени од реакции
17.996
Од каде е излезен овој материјал?
 

Борат

Сагдиев
Член од
22 јули 2019
Мислења
770
Поени од реакции
16
И од се и сешто што имаше настани во денот, на вмро дпмне му сметаше само фондот за иновации. Кој гледаше вести денес ќе заклучи дека и вмро и сдс работат за западните крвожедници. Остај друго добро е што источните сили сеуште веруваат во нас дека ќе се свестиме па ете си добивме и вакцина.
Србијо фала ти.
 
Член од
9 мај 2018
Мислења
1.304
Поени од реакции
1.651
За 10 години тоа ќе биде реалност. За исто толку години и дел од Мјаукедонија ќе си еби мајката. ;)
 

Борат

Сагдиев
Член од
22 јули 2019
Мислења
770
Поени од реакции
16
Амбасадата на Русија изјави дека до сега власта нема побарано вакцини, иако биле известени за соработка уште пред ПЕТ МЕСЕЦИ. Не е битно што последни во регионот ќе добиеме вакцини, битно не сме загрозени од руско влијание!
 
На врв Bottom