Левица - Политичка партија

Дали ќе гласате за Левица на Парламентарните избори?

  • Да

  • Ќе гласам за мафијашката коалиција СДССМ-ДПМНЕ

  • Не

  • Ќе гласам за друга "ТРЕТА ОПЦИЈА" партија


Резултатите може да се погледнат само после гласање.
Член од
12 мај 2020
Мислења
91
Поени од реакции
55
Какви графити бе шо тропаш глупости.Ако јас сум цртал графити за Мијалков, ти гарант го имаш истетовирано Мукоски на задните образи!
Јака идеа ви беше со графитот. Цело Скопје го цртавте со ликот на Мијалков. Незнам шо си мислел у главата коа го црташе тоа. Не ти беше срам? А коа ке те прашаа за бомбите шо викаше? Дека не ги слушаш бомбите и дека се сечени, лепени, монтирани. Ај тоа ама графитите на Мијалков шо ги црташе тоа ви беше најако.
Автоматски споено мислење:

Ипак да знаете. Шарените подобро поминаа од "уставобранителите". Некои преебани, некоие у парламент, некои ко мене си земаа паричка за протестите, додека другиве тиквари затвор завршија
 

Борат

Сагдиев
Член од
22 јули 2019
Мислења
1.129
Поени од реакции
453
Левица нема да протестира да ги загрозува нашите животи. Ќе дојде време кога со тенк ќе влеземе у собрание. Трпение и дистанца периодов.

#ЛевицаЗаНародиДржава
 
D

Deleted member 12196

Гостин
Левица нема да протестира да ги загрозува нашите животи. Ќе дојде време кога со тенк ќе влеземе у собрание. Трпение и дистанца периодов.

#ЛевицаЗаНародиДржава
Левица протестира само кога треба да се руши режимот.
Кога треба да се руши хунтата, Левица се крие како п****. Да не ги загрозува вашите животи, де.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.971
Поени од реакции
17.800
Левица протестира само кога треба да се руши режимот.
Кога треба да се руши хунтата, Левица се крие како п****. Да не ги загрозува вашите животи, де.
А Мицкоски као да не почна со протести само затоа што му се лизга фотељата.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.794
Поени од реакции
21.205
Не бе зашо? Ти ке бараш нели кој ми бил поранеш ник. Али ти ме прозва прв така да тоа е. Извини се тогаш
Ami sega ko nekazvas, pravejki se pameten i kriejki se ko picka zad noviot nik. Site levicari ste vakvi picici ili samo vie staronovite ?
Da ti se izvinam ???? Ne be slobodno sledime na koja sakas tema kako nekoj retardiran, nemam jas problem so toa, samo potrudise da ne odis offtopik. Ve izdrzav koga bevte vo element i koga bevte dosadni kako muva na lajno, taka da sega mi ste vaka samo blaga neprijatnost, kako nekoj komarec koj mi zui na use ama ne se isplakja da stanam i da go tresnam od zidot. Ako stanis vekje epten dosaden sekogas imam opcija ignor, taka da i od taa strana sum obezbeden.
 
Член од
12 мај 2020
Мислења
91
Поени од реакции
55
Ami sega ko nekazvas, pravejki se pameten i kriejki se ko picka zad noviot nik. Site levicari ste vakvi picici ili samo vie staronovite ?
Da ti se izvinam ???? Ne be slobodno sledime na koja sakas tema kako nekoj retardiran, nemam jas problem so toa, samo potrudise da ne odis offtopik. Ve izdrzav koga bevte vo element i koga bevte dosadni kako muva na lajno, taka da sega mi ste vaka samo blaga neprijatnost, kako nekoj komarec koj mi zui na use ama ne se isplakja da stanam i da go tresnam od zidot. Ako stanis vekje epten dosaden sekogas imam opcija ignor, taka da i od taa strana sum obezbeden.
Па те следам да видам шо глупост ќе пишеш. Иначе како не се замараш. Името го сменивме и ти ништо неможеш да напраиш.
 
Член од
5 март 2020
Мислења
47
Поени од реакции
24
Vaka :)

Ama posto imavte samo najdobri nameri togas ok. Tuku neznam sto e poglupo kaj sarenite , sega novokomponirani levicari. Toa sto bevte dovolno glupi da edni SDSM vaka da ve preebaat ili dovolno glupi da im veruvate deka nema da ve preebaat. Rezultatot na kraj sekako e ist. Preebani ste vo sekoj slucaj taka da djabe sega glumite nesto pametni napredni gragjani na Severdjistan.
Ne ste go zaokruzhile Marjan Zabrchanec so vodata 'Ladna' vo raka. Togas na Isus od Veles ne mu smetase da protestira so Zabrchanec. Kakov fejk oportunisticki lik.
Ko vi vikav da glasate za Integra. Sega ke kucavte od vselenata na kajgana kako golemi patrioti.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom