Левица - Политичка партија

Дали ќе гласате за Левица на Парламентарните избори?

  • Да

  • Ќе гласам за мафијашката коалиција СДССМ-ДПМНЕ

  • Не

  • Ќе гласам за друга "ТРЕТА ОПЦИЈА" партија


Резултатите може да се погледнат само после гласање.

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.794
Поени од реакции
21.204
Ама тиквар си сеа, не се љути. Глеј какви глупости пишуваш. Сдсм ми се непрежалена љубов. Да љубов ми е хаха. И ме разочара. Глеаш каков тиквар си. И викаш завршив како испротерано сереџанче. А замисли у затвор да завршев а? Со шипци у келија. И зашо не беше на 27-ми? Иначе да трауми иам за анонимен форум. И тоа многу затоа нов ник отворив. Ептен трауми неможев да спијам. Тиквар си бе. Мислиш толку се замарам ко тебе ја.
Izlgeda imas cim ne si go kazuvas poranesniot nik. Da nemase uste pod stariot ke si sedese, nemase da go brisis ili sto i da mu napravi :toe:.
I anonimen forum velis, nebiten. Pree ne napisa deka nema logika da se postira tuka ako nemas licen kjar. Sega daj odluci se, ima ili nema kjar da se postira na anonimen forum?
I sto tolku vo kjar si, i uste pobitno od koj nik si povekje vo kjar. Od stariot ili od noviot? Deka anonimen forumot de.
Kolku se zamaras neznam, samo gledam satot 3 sabajle e, ne mi deluvas bas ko nekoj so ne se zamara. Posebno sto 99% od postovite ti se politicki.
Nisto izgleda ke treba da potegnam forumski vrski da otkrieme koj poranesen nik si, bas me interesira sto gluposti imas treskano na vremeto. Samo se plasam da ne te banirat kako dupli juzer pa posle od igracka placka da napravime.
 
Член од
12 мај 2020
Мислења
91
Поени од реакции
55
Izlgeda imas cim ne si go kazuvas poranesniot nik. Da nemase uste pod stariot ke si sedese, nemase da go brisis ili sto i da mu napravi :toe:.
I anonimen forum velis, nebiten. Pree ne napisa deka nema logika da se postira tuka ako nemas licen kjar. Sega daj odluci se, ima ili nema kjar da se postira na anonimen forum?
I sto tolku vo kjar si, i uste pobitno od koj nik si povekje vo kjar. Od stariot ili od noviot? Deka anonimen forumot de.
Kolku se zamaras neznam, samo gledam satot 3 sabajle e, ne mi deluvas bas ko nekoj so ne se zamara. Posebno sto 99% od postovite ti se politicki.
Nisto izgleda ke treba da potegnam forumski vrski da otkrieme koj poranesen nik si, bas me interesira sto gluposti imas treskano na vremeto. Samo se plasam da ne te banirat kako dupli juzer pa posle od igracka placka da napravime.
Не да се постира. Туку да се брани страна. Ако немаш кјар не би бранел страна. Инаку за тепање време дебатирај си. Иначе од штаб ме плаќаат да дебатирам тука. 700че дневница. Е кога беа протестите на шарените плаќаа по 50 евра на ден. Ама тогаш. Сега слао нешо. Вака на кајгана и на фб.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.794
Поени од реакции
21.204
Не да се постира. Туку да се брани страна. Ако немаш кјар не би бранел страна. Инаку за тепање време дебатирај си. Иначе од штаб ме плаќаат да дебатирам тука. 700че дневница. Е кога беа протестите на шарените плаќаа по 50 евра на ден. Ама тогаш. Сега слао нешо. Вака на кајгана и на фб.
Druze naporen si malce, nema potreba da me sledis na sekoja tema. Ne mislis ti taka?
 
Член од
23 мај 2019
Мислења
3.707
Поени од реакции
4.373
Ne veruvam dela dosega sum procitala koherenten post od Taksist.
Nemam sretnato takov specijalen slucaj, tolku zborovi da pise, a da nema nikakva kohezija i poraka vo niv.
Sigurno koga pravel pismeni taa darba mu se nasla da dobiva 5ki, pa sea glumi inteligencija nesto.
Затоа си ти тука да напишеш ништо, на ништо се лепит лубриканти од сите бои и на човик му станва јасно зошто денес Македонија не постои!
Друго интересно е што ниту еден твој пост не сум прочитал а истиот да се однесува на тема, секогаш е тоа конструкција извадена од аналниот отвор и налепена овде, лепење етикети и навреди кон некој член на форумот, на кој еден куп аналисти се лепат како муви на г....!
Автоматски споено мислење:

Видеово не работе :(
пробај овде Watch this video on YouTube
или овде https://youtu.be/bG2BeDOnIP4?t=2086
или пак оди овде https://www.youtube.com/channel/UC59xnvK8Yg1MMmPbEuUr-yg и избери го најновото видео па на минута 34
 
Последно уредено:
Член од
20 април 2012
Мислења
3.678
Поени од реакции
9.689
Да де така си е. Али Мијалков е секогаш на браникот на татковината. Такви графити црташе а сега се каеш.
Автоматски споено мислење:


Од што да се срамам тиквар еден. Што ми е СДСМ мене мајка, сестра, жена? Глеаш дека плитко размислуваш. Друго што те интересира. Зашо гласам за Левица? За кејф. Демек Левица ќе го врати името и ја затоа гласам. Дали имаш логика малце. Пошо логиката ти е ептен слаба страна еве да знаеш дека у политика луѓето влагаат за моќ и пари. Ниту нешто ќе се смени али кај ќе разбереш ти тоа.
Автоматски споено мислење:


Шо да објаснувам ти имаш инсајдер информации ја неам. Пред коперација пиво пијам и бистрам политика. А ти од кај имаш инсајдер. Од Васко Ефтов
Автоматски споено мислење:


Ама ти не си народот сваќаш ли? Затоа како до бугарски пасош е најакутелна тема на форумов.
Какви графити бе шо тропаш глупости.Ако јас сум цртал графити за Мијалков, ти гарант го имаш истетовирано Мукоски на задните образи!
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.682
Поени од реакции
38.870
Затоа си ти тука да напишеш ништо, на ништо се лепит лубриканти од сите бои и на човик му станва јасно зошто денес Македонија не постои!
Друго интересно е што ниту еден твој пост не сум прочитал а истиот да се однесува на тема, секогаш е тоа конструкција извадена од аналниот отвор и налепена овде, лепење етикети и навреди кон некој член на форумот, на кој еден куп аналисти се лепат како муви на г....!
Автоматски споено мислење:


пробај овде Watch this video on YouTube
или овде https://youtu.be/bG2BeDOnIP4?t=2086
или пак оди овде https://www.youtube.com/channel/UC59xnvK8Yg1MMmPbEuUr-yg и избери го најновото видео па на минута 34
Те уништи буквално, земи одјави се од форум и преиспитај се себеси и твоите постапки. Иначе се надевам дека ќе те одмрзнеме наскоро од Левица, грешка ти беше што забега кај бачето но сепак секој заслужува друга шанса, иако си предавник и тоа на чело ќе го носиш цел живот.
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.279
Поени од реакции
27.744
Затоа си ти тука да напишеш ништо, на ништо се лепит лубриканти од сите бои и на човик му станва јасно зошто денес Македонија не постои!
Друго интересно е што ниту еден твој пост не сум прочитал а истиот да се однесува на тема, секогаш е тоа конструкција извадена од аналниот отвор и налепена овде, лепење етикети и навреди кон некој член на форумот, на кој еден куп аналисти се лепат како муви на г....!
Автоматски споено мислење:


пробај овде Watch this video on YouTube
или овде https://youtu.be/bG2BeDOnIP4?t=2086
или пак оди овде https://www.youtube.com/channel/UC59xnvK8Yg1MMmPbEuUr-yg и избери го најновото видео па на минута 34
Don Kihot od AliExpress
 
Член од
23 мај 2019
Мислења
3.707
Поени од реакции
4.373
Don Kihot od AliExpress
Не знам дали си родено тупо или цел живот се спремаш!
на оваа (како народот сите ги испо*ба со референдумот требаше да заврши на гилотина, сите ветуваа дека народот е глуп и им се покорува, коа глеаш овие излегоа велепредвници, и сеа народот им е крив и глуп!) ..., излегуваш глумиш величина и признаваш дека ништо не си разбрала.
Па добро што треба да ти цртам или да те е*... за да разберш едноствани работи како што се:
факт 1: имаше референдум;
факт 2: на тој референдум одговорот или резултатот е НЕ;
заклучок 1: народот не е глуп уште помалку се овци и не се под контрола на политичките квислинзи - не се покоруваат;
заклучок 2: за да не дојде до тоа народот странските платеници и нивните измеќари по медиумиве ги нарекува ВЕЛЕПРЕДАВНИЦИ, ови се собраа и почнаа да пласират приказни дека народот е глуп и е крив затоа што се тие велепредавници!!!
Ете тоа се фактите, како и да ги толкуваш на крајот ги добиваш горните заклучоци, не можеш да ја измениш историјата можеш само да ја ретушираш.

Бидејќи имаш проблем со разбирањето (дислексија) на напишаното еве ти видео-графика можеби овој пат нешто ќе научиш, тешко ама да се надеваме!

https://youtu.be/_Kb1BWcWJFo?t=290
на 04' 50''
 
Последно уредено:

Klin

Колце
Член од
6 јануари 2014
Мислења
4.398
Поени од реакции
7.848
Место да се беседи на темата за Левица, се молат бачевци да отворат засебна тема за Нарoдно Движење за Македонија/Единствена Македонија виа СДБ, во меѓувреме не е лошо да прочитаат за Jack King affair.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom