Лапање

G

GucciMane

Гостин
Де бре шо ако сум рекол, па на зафрканција беше :pos2: бтв: ја иам 18 а она 19 :back:
Ехееее ја што и зборев на мојата сегашна девојка кога се запознававме :pos2: али се зависи до девојката каква е :smir:
 
Член од
13 март 2011
Мислења
2.281
Поени од реакции
2.001
Ехееее ја што и зборев на мојата сегашна девојка кога се запознававме :pos2: али се зависи до девојката каква е :smir:
Да да, секако. И јас не би се налутил :) доволно сме блиски за да си кажеме се :smir:
 

Хаусер!

Јас Срце Куќа Нота
Член од
23 февруари 2011
Мислења
33
Поени од реакции
22
онака, пробај и после 2-3 секунди ќе се снајдеш.
 

karlovic

имам срце ама имам и фрижидер
Член од
5 ноември 2010
Мислења
616
Поени од реакции
161
co7ta види вака и лапањето е еден вид уметност..не само затвори очи и врти со јазико неконтролирано,батали маслинки во чаши
:D
Вака оди то
прв чекор-бакнуваш нежно на усните
втор чекор- пушташ само врв од јазичето до нејзините горни усни и така поминуваш од крај до крај
трет чекор-и ги шмукаш усните
четврт чекор-со јазикот и го бараш нејзиниот,од кога и таа ке ти пушти јазиче ке напрајш неколку крукчиња околу нејзиниот јазик
и така одиш до 100 чекори се додека не и го видиш нејзиното јазиче на врв од пенис
 
Член од
20 март 2011
Мислења
21
Поени од реакции
3
Не!
Биди нежен, приближи и се, почни полека нежно да и ги бакнуваш усните, не мора одма со јазик да се почне. Потоа сами ке ви се отвараат устите и полека пушти јазик и почни со твојот да си играш со нејзиниот, у стил да се бркате со јазиците.:toe:
Ништо страшно, баш е симпатично.
Овај туторијал ти е права ствар!
 
Член од
1 мај 2009
Мислења
204
Поени од реакции
52
Пред фактички да ја лапаш треба нели некако да стигнеш до тој момент!

Гледај ја во очи без да трепкаш и приближи и се полека, главата малку на страна за да не ви се судрат носовите, и ќе почнеш да и ги галиш нејзините усни со твоите.

Само немој да ја лапаш како Цоле што ја лапа девојката во Чичко Кумплуг хи хи хии

и глеј да не ја дознае темава, тек тогаш ќе пукне зафркавање :)
 
Член од
16 јули 2016
Мислења
2
Поени од реакции
1
здраво дечки имам 16 години а до сега не сум се лапала ќе ве замолам за некој совет
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.867
Поени од реакции
6.379
здраво дечки имам 16 години а до сега не сум се лапала ќе ве замолам за некој совет
Немаш дечко ? Ако немаш а сакаш само да се лапаш, смувај се со некој колку да испробаш... инаку најфино да си фатиш дечко и да си се лапате редовно....
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
1.099
Поени од реакции
1.079
здраво дечки имам 16 години а до сега не сум се лапала ќе ве замолам за некој совет
Првин изми си ги забите и устата, потоа затвори очи и препушти се на страста.
 
Член од
15 јули 2016
Мислења
38
Поени од реакции
26
Ме интересира дали дечкото што ја отвори темата се излапа.
 
Член од
5 август 2016
Мислења
118
Поени од реакции
22
Твојата глава десно нејзината лево и само ќе си дојде. :D имаше еден туторијал од Гастоз
 

Kajgana Shop

На врв Bottom