К-15 Репродукција

Јунајтед

Indifferent
Член од
5 јануари 2009
Мислења
3.974
Поени од реакции
1.622
Еј да, ме потсети. Марко и Барбара се брат и сестра. И Марко е супер.

Тој од Кавадарци мислам дека се викаше Момир Колев. Интересен е како појава, но досаден е со начинот на зборување. Подобро би било да зборува на кавадаречки дијалект.
Интересен е Момир,ама не ми се свиѓа цело време да зборува така.Се согласувам со тебе дека е подобро на кавадаречки да зборува.Од другите овој од Куманово добро се снаоѓа,а и Стојна не е лоша.
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.337
Поени од реакции
2.224
Интересен е Момир,ама не ми се свиѓа цело време да зборува така.Се согласувам со тебе дека е подобро на кавадаречки да зборува.Од другите овој од Куманово добро се снаоѓа,а и Стојна не е лоша.
Момир го избираат поради гласот, има некаква креативност башка денеска беше интересен како ''бајач'', добро се снајде.

За Стојнето не треба да зборувам сите ја фалат неа на сите им е фаворити !! ЗАКОН, само напред!
 
Член од
8 март 2009
Мислења
21
Поени од реакции
1
вечерва во 20 часот официјално ќе кажат кој тројца ке влезат во К-15 ќе биде закон најверојатно !!!
 

m.marko21

-STR8-
Член од
16 мај 2008
Мислења
1.177
Поени од реакции
75
Абе дајте нешто линк за да го гледам во живо, ја нема на зулу к-15, дајте нешто друго :cuc:
 

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
некој да не го знае клипот со цацко кога јаде пица, сакаат да му ја сечат осум парчиња, и тој вели абе сечи ја на две, осум ного ќе ми се:helou:
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Уфф, многу ми е жал за Момир, тој помисли дек тој флезе:):(
И сега кога ке ги дават новите ликови?
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.488
Поени од реакции
5.965
Мило ми е што влезе Стојна, сега кога има и струмичанка во К-15 па сигурно ќе има и креативни скечеви поврзани со Струмица и интересните случувања тука.
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Мило ми е што влезе Стојна, сега кога има и струмичанка во К-15 па сигурно ќе има и креативни скечеви поврзани со Струмица и интересните случувања тука.
Да да точно така..
А знае некој кога ке ги дават??
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Jeсссс не влезе типот што го копираше Пабло Франциско
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Влегоа Барбара од Охрид, Стојна од Струмица и тој дечкото од Битола.
Јес, најдобрите дефинитивно. Шупакот шо го копираше Пабло Франциско требаше од сам старт да го снема, тапа фраер беше дефинитивно.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom