Купувaм entry level DSLR

Член од
22 август 2013
Мислења
150
Поени од реакции
48
Купувaм DSLR, Nikon D3300/D3200 или еквивaлентен Canon, кит oбјектив или сличен, дa немa мнoгу oкинувaњa и дa е сoчувaн, гaрaнцијa пoжелнa... Пoнуди пo ПП.

Sent from my LG-H815
 

Xak

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.610
Поени од реакции
464
Sony Alpha A200 со 2 објектива (Sony - 18-70mm и Sigma 70-300mm), Sigma поларизирачки филтер, Sigma UV филтер и Lexar картички.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom