Themacedon
Поени од реакции
75

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • H
  У сабота од 10 до 14 ако доаѓаш у Ск, повели на крводарителска акција :smir:
  H
  Само ѕиркам што има, скитав до сега, малку да одморам и пак ќе скиткам :pos:
  H
  Фала Вик :) Не е точно, виде денес?! Виде? хаха ајде повели на торта и на работа :pos: :pos: :pos:

  Фала што ми ја пушти песната што си ја одбрав :back: знам дека не е роденденска, ама мн си ја сакам :smir:
  H
  Арна, ти како си? Имав проект од цека цел викенд и денес сум рикната начисто и спиењето ми е мачно. Кај тебе што има ново?
  H
  абе на кока кола ќе го носиш?????
  знаеш дека не троши многу само 10 ќебапчиња и кока кола, затоа мене не ме играте знам јас :pos:
  Јоу мистер диџеј. Накај Штипсбург град држава не ли праеш некоја журка :) Среќен празник и еве ти едно јајце

 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom