Купувам - продавам

argenthessis

Highflyer
Член од
9 јуни 2011
Мислења
727
Поени од реакции
701
Дајте понуда за градско количе, сочувано до 500..600 евра

Не може за тие пари да се најде било што сочувано. Ќе најдеш југо, лада самара и слични скапаници со кој повеќе ќе бидеш на мајстор него што ќе го возиш.

За 1000 евра веќе може посалам да се најде нешто, како матиз на пример.
 
Член од
2 јули 2019
Мислења
13
Поени од реакции
1
pozdrav decki.ja sum golem ljubitel na motorive tomos posebno onie poretkite pa zatoa baram nekoj ako ima ili pak znae nekoj da ima nekoe motoce ko na sliakva so baram da mi kaze nemora da bide u odlicno stanje nemora da e komplet ili pak bilo kakov del da ima ke vi bidam mnogu blagodaren,.koj ima moze slobodno da mi pise ovde ili vo poraki fala i pozdrav se nadevam deka ke uspeam so mojata potraga nudete bilo kavi delovi os moped-army-fb4ecf13746ff9610b13afa952a764d1.jpg moped-army-fb4ecf13746ff9610b13afa952a764d1.jpg TomosCross50Junior_11.jpg
 

Azriel

Simple Man
Член од
6 октомври 2008
Мислења
1.681
Поени од реакции
1.327
Kupuvam Smart 2003-2008 benzin dali turbo dali atmo ne e bitno. Namenata ke bide cisto za vo grad voznja so nekolku izleti mesecno niz Makedonija
:D


Ponudete slobodno so normalni i fer ceni
:)

Измени порака
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.370
Поени од реакции
9.561
Ај да прашам тука, дали некој продава или знај каде можам да најдам предна пластична маска за скутер баотиан 125цц како на сликата? mr-_baotian-rebel-125_-334976.jpg Бојата не е битна, ќе ја фарбам
 
Член од
2 јули 2019
Мислења
13
Поени од реакции
1
Мотопартс велес имаат доста избор прашај таму исто и ристе од велес човекот има делој и половни и нови за скутери
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.370
Поени од реакции
9.561
Мотопартс велес имаат доста избор прашај таму исто и ристе од велес човекот има делој и половни и нови за скутери
Мотопартс нема каква што ми треба мене. Кој е тој Ристе од Велес? Можи некаков контакт?
 
Член од
24 февруари 2012
Мислења
132
Поени од реакции
6
Продавам клуч со електроника за поло, голф, сеат повеќе инфо пп
 
На врв Bottom