Куманово, кумановци, кумановки

NIght_Elf

High Priestess
Член од
15 јуни 2007
Мислења
479
Поени од реакции
13
Ееејј људии...закон беше на плоштад, особено Фолтин и Влатко ептен растурива, ск ке видимо вечер како ке биде ;)
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.403
Поени од реакции
7.665
Ај баш да виду како ќе биде :)
 

Alo 192

имам симпатија
Член од
7 октомври 2008
Мислења
353
Поени од реакции
11
Ништо посебно
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
543
И д’нска беше јако, Дани доста гу дигна атмосферу и Паркети продужива... За Негатив не остана, а не ни знам дали су наступувале или у овј моменат наступуев.
Све на све задовољан сам, ма да нели, може и боље. :)
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.403
Поени од реакции
7.665
Јас отидов за Негатив, ти не си останал да ги слушаш.
Туку, одам да спијам. Кога ќе се разбурам се надевам ќе пишам поопширна рецензија.
У кратки црти прекрасно си поминав.
Единствен бед беше што не ја свиреа Бајка, ама и без тоа се може :)
 
Член од
9 мај 2009
Мислења
605
Поени од реакции
400
Ахх...супер беше. Негатив беа супер,одлични,најдобри. Дани и Паркети исто не беа лоши...се на се добра вечер.:pipi:
 
Член од
6 јули 2009
Мислења
69
Поени од реакции
5
Фала на Александра Д. и Кети Р., а малко и Aksi16 ја се најде на овј форум, и одмаа да се пријаву дека сам од најдобар град од Македонију- Куманово.:vozbud:
 

gooner

дежурен топџија
Член од
10 јуни 2008
Мислења
169
Поени од реакции
6
Додобреја ама нема везе:D
Стрит фест беше најзакон надам се дека ќе се деси и наредну год.
Влатче како по обичај беше устав,Фолтин закон, Дани најубава,Паркети ненормални:D,Негатив за сви онија тресоглавци :D беше мелем за уши.
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.560
Поени од реакции
6.673
Драги Кумановци би ве замолил за ваша помош...

Барам еден кумановац по име Дарко кој работи во Бугарија поточно во Сончев Брег во бар на плажа (Jim Beam) се вика барот...работата е дека го изгубив телефонот таму и само тој може да ми помогне али заборавив како му беше презимето за да го побарам на Facebook..Ако ја дознаете таа информација вечно ке ви бидам благодарен

Ке ве молам информирај те доколку некој го знае или дознае за човекот.Поздрав :helou:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
401
Поени од реакции
5
Aba znae li nekoj za ovuj novu kablovsku na drakceta kako funkcionira, ima li nekoj uvedeno, da ne bide ura ura pa posle da ispadne nemaja dozvolu pa da ne dupiv onija u kabeltel da nejcev da ne ukljuciv.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
543
Немој да ми кажете дека не бесте д’нска на Алена...
Стварно беше фантастично, според мене нешто најбоље у последњи године што се десило у наш град.
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
3.833
Поени од реакции
1.325
ДА ЖИВЕЕЕЕ КУМАНОВО И КУМАНОВЧАНИ...... поштуем вакви луѓе..( РеСпЕкТ ):smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom