Криминалци и криминални групи во МК

Член од
15 јуни 2022
Мислења
2
Поени од реакции
1
Go ima li nekoj iskazot od majkata na Jovan Vitanov ?
 
Последно уредено:

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.346
Поени од реакции
21.804
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.298
Поени од реакции
5.873
Овој Иљо Кетрин е тој лик, ќерка му што е во врска со Влатко Чонгур? Држел некој базент таму во Струмица паметам, наводно бил лихвар што му ги превземале бизнисите покасно зошто не сакал да се договори кога се сменила власта, така се зборуваше уште пред неколку години, имаше прекар Тајсон ако не грешам!
 
Член од
15 јуни 2022
Мислења
2
Поени од реакции
1
Овој Иљо Кетрин е тој лик, ќерка му што е во врска со Влатко Чонгур? Држел некој базент таму во Струмица паметам, наводно бил лихвар што му ги превземале бизнисите покасно зошто не сакал да се договори кога се сменила власта, така се зборуваше уште пред неколку години, имаше прекар Тајсон ако не грешам!
Rambo ne e tajson…
Автоматски споено мислење:

Rambo ne e tajson…
A koj e toj faruk sajlin ? Nekoja slika od nego ?
 
Последно уредено:
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.298
Поени од реакции
5.873
Rambo ne e tajson…
Автоматски споено мислење:


A koj e toj faruk sajlin ? Nekoja slika od nego ?
Така е сум заборавил, еден од тие прекари Рамбо или Тајсон беше, иначе мое мислење е дека се крие некоја поголема зделка во позадина со која бил поврзан дечкото и затоа го убиле, па сега со сите сили прикриваат, од досега информациите што се раширија така изгледа случајот.
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.298
Поени од реакции
5.873

IMG_20220616_203817.jpg

Излегоа видео снимки од Идризово каде Игор Југ и Горан Ангелов Ќосето веројатно земаат хероин, веднаш Ќосето со Фејсбук објава го нападнал Аце Нинџа дека е шпиун и дека со оваа лажна инсценирана снимка уште пред неколку години го проверувале, наводно ја добил тогаш и ја чувал досега.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
10.087
Поени од реакции
15.013
коо да е некоја страшна работа да овој уживал на фолија....:facepalm:

пола нација ,,ужива, па не овој дибеков
 
Член од
9 април 2007
Мислења
1.277
Поени од реакции
977
коо да е некоја страшна работа да овој уживал на фолија....:facepalm:

пола нација ,,ужива, па не овој дибеков
Не си живеел до болница за зависности од херион да видиш withdrawot каков им е. Тука има и поелоквентни што буквално се одма до болницата да зборат. Deep shit. Тие што се снаоѓаат да живеат со него зашто нема друг избор се спремни на се. Реално боље вози го до крај од шо глеам примери по како се држат физички. Другите се ко на хемотерапија со метадонот. Богзнае тешка работа е. Иначе да картел сме. Сите си се частат на ваков или онаков начин.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
10.087
Поени од реакции
15.013
муабетот ми е дека пола нација ,,ужива,,.....а овие се фатиле за еден дибек....

шта се мене тиче, ја и цигари не пушам , не нешто појако
 

Kajgana Shop

На врв Bottom