Криминалци и криминални групи во МК

Член од
24 мај 2014
Мислења
5.296
Поени од реакции
5.864
Која е таа?
Нешто повеќе инфо за неа?
Многу пати наназад пишувавме, еве пак го пишале истото во кратки црти. Точно е тоа што го пишале, да не се повторуваме...
Автоматски споено мислење:

efce e zena il bivsa na oli, seval im bese kum... a sto napisala ne i e public objavata ako moze neko) da postira
Избришана е објавата.
 
Член од
2 декември 2020
Мислења
128
Поени од реакции
144
Бомба бомбиште :D (има голема веројатност да е вистина поголемиот дел од напишаното, иако ми се чини дека ликов удира само на едната страна)
Прегледај го приврзокот 280642
Ovoj Valon cesto odese vo edna Auto Peralna vo Butel, i tamu imashe i kafic, i isto Amdi Bajram doagashe tamu I cesto pati pravea muabet I igraa pikado zaedno.
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.296
Поени од реакции
5.864
Ovoj Valon cesto odese vo edna Auto Peralna vo Butel, i tamu imashe i kafic, i isto Amdi Bajram doagashe tamu I cesto pati pravea muabet I igraa pikado zaedno.
Реално инспекторите и началниците се такви, или се психопати или се забегани ликови... Многу ретко некој нормален од нив.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.979
Поени од реакции
14.758
Što e so slucajot so požarot so Alfata vo Prilep? Imam ista vakva, i tesko mi se veruva deka dizel kola sama ke se zapali tek taka........posebno vo 5 nautro

 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
Što e so slucajot so požarot so Alfata vo Prilep? Imam ista vakva, i tesko mi se veruva deka dizel kola sama ke se zapali tek taka........posebno vo 5 nautro

Ако некое ауто може да се запали, тоа е Алфа и ниедно друго.
Му се извињавам на Црноризецот за офтопик,.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.979
Поени од реакции
14.758
Ne...dizelite izrazito teško se samozapaluvaat, a samata elektricna instalacija veće nekolku decenii se pravi od izolacija koja se topi....no ne se zapaluva, barem ne taka lesno

A posebno e simptomatično vremeto...4 nautro
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.296
Поени од реакции
5.864
Ако некое ауто може да се запали, тоа е Алфа и ниедно друго.
Му се извињавам на Црноризецот за офтопик,.
Абе што ми се извинувате не сум јас модератор :D пред неколку страни некој пиша "ако сака ова нека брише слободно Црноризец" :pos: ах да можев си викам... пола тема кавги и срања надвор од темата е :LOL::ROFLMAO: реално мислење надвор од темата е ок, ама десетици мислења надвор од темата е булшитот.
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
Абе што ми се извинувате не сум јас модератор :D пред неколку страни некој пиша "ако сака ова нека брише слободно Црноризец" :pos: ах да можев си викам... пола тема кавги и срања надвор од темата е :LOL::ROFLMAO: реално мислење надвор од темата е ок, ама десетици мислења надвор од темата е булшитот.
Па Миомир, ти треба да бидеш барем почесен модератор на темава. Ќе те предложев, ама баниран сум у сите технички теми на форумов.
 
Член од
1 септември 2018
Мислења
248
Поени од реакции
642
Колата во Точила беше запалена пошто некој мафијаш пијал кафе на паркингот. Периодов очекувајте да се крени мало платформиче со кафемат на местото.
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.296
Поени од реакции
5.864
Па Миомир, ти треба да бидеш барем почесен модератор на темава. Ќе те предложев, ама баниран сум у сите технички теми на форумов.
Дај бе подмити таму да те одбанираат се ли треба јас да те учам :D
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.296
Поени од реакции
5.864
Вооружена престрелка во Љубош, двајца повредени мажи донесени во Градската болница
од Fokus14.01.2021 14:53


ФОТО: Пукање пред Градска болница - влетал со „голф“, па извадил пиштол
Црна Хроника
14.01.2021 - 14:26


ПУКАЊЕ ПРЕД ГРАДСКА (Видео)
14 Jan 2021 - 14:41

 

Kajgana Shop

На врв Bottom