Криминалци и криминални групи во МК

Член од
26 декември 2020
Мислења
182
Поени од реакции
264
Drygar , Alepo ima hristijani , pred da se sluci oslobiduvanjeto , okolu 12% od naselwnieto bile eden tip ili dryg na hristijani, i citni da vides kolku sliki ima kade muslimani i hristijani si cestitaat praznici. Znakov pogore skroz ti e na pogresno mesto i pogresen nacin .
Gitla be ne menuvaj tema i nauci sarkazam misir
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.968
Поени од реакции
14.720
има некој тука што мисли дека беше изрежирано убиството на Аркан или сум единствен?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Teško...bidejki ubistvoto bilo vo holot na hotelot Interkontinetal, a teloto leželo nekolku saati za vreme na uvidot. Mnogu luđe verovatno prodefelirale tuka

Ako se fingira, podobra idea e eksplozija na kola vo koja ke se rasparči telo na nekoj jadnik...namesto vaka javno leš da leži vo hol
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.296
Поени од реакции
5.864
Една многу добра изјава полна вистина, личниот дел и фалбите не се битни другото што го кажува е битно, клучно и реално.

Andrija Drašković: "Od pocetka su me svi voleli. Uvek sam bio glavni, predvodnik u društvu. Tako sam se i osecao, a tako su i drugi govorili. Bilo je najvažnije sta cu ja da kažem, sta cu da uradim. Inace, volim gužve, gungule. Nikada uvece ne izlazim sam. Oko mene je stalno dosta ljudi. Imam mnogo prijatelja. Niko ih nema toliko koliko ja, to je dokazano. Imam pravih, velikih prijatelja, koji su mi pomogli kada mi je bilo najteže, koji su iza mene stali i to je sasvim normalno.
Jako sam ponosan na svoje poreklo, na svoju familiju. Ali, voleo bih da živim, da razmišljam i da se ponašam kao moj deda. Voleo bih i da imam ženu kakvu je on imao. Moj deda je bio rudar. Učestvovao je u cetiri rata, imao je dvadeset pet ordena na grudima. Njegova žena bila je isto tako jedna fina, crnogorska baka, i ja bih voleo da takva bude i moja žena. Ona je sedela kod kuce, cekala ga i nije mnogo pitala.
Moj otac je izuzetan tip, široke ruke. Bio je predstavnik "Jugometala" u Milanu. Penzionisao se 1990, i u Milanu otvorio svoju firmu. Uvek je voleo da radi. Inace, on je veoma skroman i jednostavan covek. Nije megaloman kao ja, iako je oduvek bio uticajan, uspešan, pravio je pare. U to vreme je neko ko ima kola od desetak hiljada maraka bio bog.
Ja sam uvek vozio dobra kola, voleo lepo da se oblacim. Tada su ljude raspoznavali po kožnim jaknama, jer je bilo malo dobrih. "Onaj u jakni" govorilo se. Sada su se stvari promenile. U ovoj situaciji nije bilo teško napraviti novac, ali je bilo teško opstati i preživeti. Ljudi su se bavili raznim stvarima. Imali smo razne Dafine i Jezde. Ljudi su koristili situaciju. Uzmeš kamion, nešto prošvercuješ i zaradiš tri puta više nego što si uložio.
Ja sam bio napolju. Radio sam svašta. Radim sve što pravi pare. Uglavnom, legalno. Napolju mnogo stvari pravi pare, ali treba da budeš veoma ozbiljan, mnogo ozbiljniji nego ovde. Tamo je jedna od najvažnijih stvari da imaš rec. Moraš da ispoštuješ dogovor, pa nekada i na svoju štetu. Ovde ljudi na to nisu bili spremni, tako da ja sa Jugoslovenima nikada ništa nisam radio. Ili, nešto sitno. Vani je mnogo teško, opstaje samo ko je hrabar, ko svašta može da izdrži. Tamo nema rodjaka, familije, strine kod koje ceš da prespavaš, nema ko da ti pozajmi novac kad ti nestane. Ja imam svoje firme u Milanu, u Atini, u Americi. Imao sam u Rusiji i u Austriji, ali njih sam ugasio. Guram posao koji imam. Bavim se trgovinom: metali, nafta, cigarete... sve što pravi novac."

 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.296
Поени од реакции
5.864
Сокол мрси муда :D

„Нетпрес“: Близок партиски човек на Заев дел од инцидентот со полицијата во Кисела Вода

watch_later 31. ДЕКЕМВРИ 2020. @ 20:06 timelapse 1 МИН.

 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Што е сега работата со Ефче и Шеваљ?
Пишала статус против него.
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.296
Поени од реакции
5.864
Што е сега работата со Ефче и Шеваљ?
Пишала статус против него.
Сакав вчера одма да го цитирам тука статусот, ама има навреди од етнички карактер и не сакам да ме сфати погрешно никој... Кој знае што е, на крај има реченица "ако уште еднаш..." Што значи веќе имаат некоја закачка.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Сакав вчера одма да го цитирам тука статусот, ама има навреди од етнички карактер и не сакам да ме сфати погрешно никој... Кој знае што е, на крај има реченица "ако уште еднаш..." Што значи веќе имаат некоја закачка.
Поради таа причина и јас не го постирав цел текст.
Дсли знаеш што е работата/проблемот меѓу нив двајца?
Како Ефче дошла до проблем со Шеваљ?
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.296
Поени од реакции
5.864
Поради таа причина и јас не го постирав цел текст.
Дсли знаеш што е работата/проблемот меѓу нив двајца?
Како Ефче дошла до проблем со Шеваљ?
Да не делувам дека некого бранам а некого напаѓам, али Ефче и шмрка многу, сите знаеме...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom