Криминалци и криминални групи во МК

Член од
12 јануари 2020
Мислења
494
Поени од реакции
518
Полицајката позната по случајот со пајакот замина од МВР, причина биле неправдите што и се случиле
30.11.2020 18:26 5459


Што мислите, има ли шанси полицајката да излезе јавно и да каже се околу случајот со Бекир Асани, па и поопширно за целата Дуи-Мвр грозница...
Sto ako iskoci javno, nie kako da ne znaeme sto se slucilo. A nejze ako i e samo poradi toa sto smeni izjava. Od takvo ponashanje pashi napraija od poedinci
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.895
Поени од реакции
17.517
Moze da ja kazi vistinata policajkata samo koga ke zamine od MKD vo evropska drzava pa napise eden dolg fb status kako se se desilo. Dokolku ostane vo SMK se ke si ostane po staro.
Јас како што разбрав таму и заминува да живее, се надевам дека наскоро ќе напише еден таков статус.
 
Член од
6 април 2014
Мислења
4.940
Поени од реакции
6.116
Јас како што разбрав таму и заминува да живее, се надевам дека наскоро ќе напише еден таков статус.
Mozebi odma ne ama posle godina , dve sigurno ke ima.
A ako otide vo germanija nemoze da ja najde nekoj mislis od ovie. Nema vrska toa
Ne da ja najdat tuku ke nema pritisok od nikogo i ke moze sama da napise kako e bilo i sto se slucilo. A ne da menuva izjavi po naredba na nejni pretpostaveni. A za naoganje i vo Argentina sa otides ako resil nekon da te najde ke te najde.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.895
Поени од реакции
17.517
A ako otide vo germanija nemoze da ja najde nekoj mislis od ovie. Nema vrska toa
Да бе ќе се замараат они со неа, ако даде таква изјава не рековме дека ќе се случи некоја промена ама барем за инат на владата барем да го направи тоа.

А зашо баш Германија, никој не спомна која држава.
 
Член од
12 јануари 2020
Мислења
494
Поени од реакции
518
Да бе ќе се замараат они со неа, ако даде таква изјава не рековме дека ќе се случи некоја промена ама барем за инат на владата барем да го направи тоа.

А зашо баш Германија, никој не спомна која држава.
Автоматски споено мислење:

Pa pisa nekoj ovde ili na nekoj od mediumive imase napisano germanija ke idela. Pa i da ide treba li da se vrati. Ama spekulacii eden kup koja e pa ona faktor nekoj tol
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.952
Поени од реакции
14.703
Автоматски споено мислење:


Pa pisa nekoj ovde ili na nekoj od mediumive imase napisano germanija ke idela. Pa i da ide treba li da se vrati. Ama spekulacii eden kup koja e pa ona faktor nekoj tol
факторот е што е полициски службеник кој е натепан затоа што ја вршел својата должност......еден до ретките во ,,нашата држава,,
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.295
Поени од реакции
5.860
факторот е што е полициски службеник кој е натепан затоа што ја вршел својата должност......еден до ретките во ,,нашата држава,,
Точно баш заради ова може голема галама да крене, ако е надвор од МК и уште поголема.
 

Казаки

Атаманот - Army of Christ
Член од
2 септември 2011
Мислења
1.526
Поени од реакции
1.967
И дали е ова поврзано со последните случувања?

 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.223
Поени од реакции
78.796
И дали е ова поврзано со последните случувања?

Обично се работи за некој предозиран несреќник.
Ваљда ќе пишуваше убиен, ако го доведуваш во врска со пукањето во Чаир.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Дали ќе оди полицајката во Германија и ќе напише од таму за случувањата со Бекир Асани нема да промени ама баш ништо кај народот, ниту пак нешто друго.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: A__
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.895
Поени од реакции
17.517
Дали ќе оди полицајката во Германија и ќе напише од таму за случувањата со Бекир Асани нема да промени ама баш ништо кај народот, ниту пак нешто друго.
Кај народт ќе промени, они сеир фаќаа. Онака чисто да ги пецне малку, кој кур ако вечно се плашиш од нив.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom